Дитя іспанській Галісії - знаменитий дизайнер Роберто Верин (Robert Verino) - є значимою фігурою у світі моди. Творені ним композиції - як модні колекції одягу, так і парфумерні пахощі - користуються шаленою популярністю серед широкої маси споживачів у всьому світі.

І це не дивно - бо кожна створювана ним річ являє собою зразок гармонійного поєднання професійного походу, якісних складових і особистого задоволення Маестро, з яким він підходить до творчого процесу.

Черговий порцією щастя від бренду Roberto Verino стала нова пахуча рідина - аромат "Gold Bouquet". Будучи Фланкер раніше випущеного парфуму "Gold", новий аромат перевершив свого попередника - серпанок Gold Bouquet відрізняється ще більшою жіночністю, ніжністю та чарівністю.

Відомий французький парфумер Жан Шарль Ніель (Jean Charles Niel) - ось та людина, стараннями якого з'явилася на світ унікальна парфумерна композиція.


Його віртуозний підхід до створення цього оригінального букета дозволив наділити його тієї багатогранністю запаху, нюанси якого повною мірою обволікають шкіру, поступово даруючи їй своє пахощі. Завдяки цьому володарка цього ароматного "зброї" буде відчувати себе ще більш жіночною, чарівною і романтичною.

"Gold Bouquet" - яскравий представник сімейства квіткових ароматів. Його парфумерна композиція представлена наступними інгредієнтами:

  • верхні ноти - листя фіалки, цикламен, фруктове асорті;
  • серединні ноти - тубероза, букет білих квітів, дамаська троянда;
  • базові ноти - ваніль, мускус, пачулі.

Аромат "Gold Bouquet" від Roberto Verino представлений в концентрації Eau de Toilette, номінальним обсягом флаконів 90 мл.