Як відомо, очі - це дзеркало душі, а їх колір тоді є рамкою до цього дзеркала. Дуже велике значення люди віддають саме кольором очей, багато хто вважає, що саме він може розповісти про людину, розкрити його характер і т.д. Сьогодні ми хочемо розібратися в тому, який найкрасивіший колір очей і чи є ідеал форми і кольору, який міг би диктувати моду і впливати на зовнішній вигляд людини.

Думки про колір очей

Для різних культур і народів найкрасивішим кольором очей є той, який був подарований самою природою. Наприклад, навряд чи вам зустрінеться циганка, яка скаже, що для неї набагато привабливіше очі зеленого або блакитного кольору. Для всіх смаглявих народів найкрасивішим кольором буде чорний і темно-Карий колір. Те ж саме можна сказати і про натуральні білявок, яким сама природа дарувала очі блакитного або зеленого кольору, і які йдуть їм якнайкраще.

Психологічне значення кольору очей

Люди, що володіють чорним кольором очей, є енергійними особами, вони ініціативні і неспокійні за характером. Чорні очі говорять про любвеобільності і пристрасності. Такі люди дуже цілеспрямовані, практично ніякі перешкоди не здатні їх зупинити на шляху до обожнюваному об'єкту.

Володарі очей карого кольору наділені дотепністю, привабливістю і чуттєвістю. Такі люди мають величезний темперамент, вони дуже запальні, проте швидко відходять і прощають образи. Астрологи стверджують, що такі люди вміють легко знаходити спільну мову з незнайомими людьми, вони надзвичайно товариські. Кароокі люди дуже влюбчіви, проте вони можуть, як швидко загорятися, так само іноді і швидко остигати.

Синьоокі люди - це чуттєві, дуже емоційні і романтичні натури. Вони здатні на безоглядну і безрозсудну любов, деколи хід їхніх дій буває вкрай непередбачуваним. До речі такі люди володіють загостреним почуттям справедливості, вони завжди будуть доводити правду, навіть на шкоду собі. Основними недоліками таких людей є зарозумілість і гордовитість. Люди з синім кольором очей не завжди здатний перейнятися чужою проблемою, вони конфліктні, люблять посперечатися і завжди кваплять події.

Очі красивого блакитного кольору нерідко можуть таїти обман.


Люди, що володіють блакитними очима, є цілеспрямованими і не надто сентиментальними особами. Їх практично неможливо розжалобити сльозами, іноді їх охоплює безпричинна депресія чи напади сильного гніву. Однак подібні зміни в настрої зустрічаються досить рідко, зазвичай блакитноокі люди володіють спокійним характером.

Власники очей сірого кольору досить розумні і рішучі. Вони абсолютно не користуються "страусячим методом" вирішення проблем. Навпаки, такі люди звикли вирішувати всі без зволікання. Володарі сірих очей чутливі і допитливі, таким людям цікаво абсолютно все. Вважається, що сіроокі люди везунчики - їм щастить і в коханні і в роботі.

Володарі красивих зелених очей - це найніжніші люди. Вони завжди щиро і гаряче люблять, відрізняються особливою вірністю до тих, кого вони обрали. Серед чоловіків зеленоокі - це нерідко справжні лицарі та джентльмени. Друзі люблять їх за доброту і надійність, а вороги ненавидять за твердість і принциповість. Люди із зеленим кольором очей є хорошими слухачами і співрозмовниками. Та й взагалі, зеленоокі - це найбільш благополучні люди, вони стабільні, але при цьому мають багату уяву. Чудово справляються з керівними постами.

Чому люди прагнуть поміняти колір очей?

Завдяки появі кольорових контактних лінз змінити колір очей стало зовсім легко. Саме підвищена доступність такого продукту сколихнула моду на зміну (часом щоденне) кольору райдужки ока. Багато хто вирішив, що раз це так просто, то чому б і не спробувати. Однак існують закони колористики та принципи сполучуваності квітів, про які багато хто зовсім нічого не знають. Тому багато в прагненні роздобути самий гарний колір очей, що диктуються модними тенденціями, часто вибирають те, що зовсім їм не підходить. У підсумку по вулицях ходять люди з яскравим фіолетовим або синім кольором очей, які не можна назвати гарними, найчастіше відбувається просто контраст між зовнішністю і очам. У даному випадку очі просто грають роль яскравої плями, а не доповнюють вигляд людини. Тому, вирішивши змінити колір очей, слід підбирати відтінок більш наближений до вашого власного. Адже не дарма ж природа вам піднесла саме такий колір очей - це означає, що для вас саме він і є найкращим.