БРОВІссімо.

Доглянуті брови - це прикраса особи. .. При поганому догляді за бровами вони починають рідшати, тьмяніти, втрачають форму. Як правильно доглядати за ними ви дізнаєтеся від нашого журналу.

Догляд за бровами: оформлення

Для брів - цієї виразною частини обличчя - в наших похилих косметичках є мінімальний набір: пінцет, і, можливо, ще олівець. Але цього недостатньо! Візажисти в один голос стверджують, що існує така річ, як макіяж брів, а виробники косметики придумали багато різних засобів для цього самого макіяжу і заодно для догляду за бровами.

Як часто доводиться чути від жінок: "У мене свої брови гарної форми, і корекція їм не потрібна". Доведеться засмутить: корекція брів потрібна всім. Брови "а ля натурель" ніколи не були в моді: згадайте картини середньовічних художників, де суцільно безброве жінки. Не варто, звичайно, вдаватися фанатизму і збривати брови начисто. Але знайте: навіть у пишнобрових проповідницею натуральних брів Брук Шілд і Наталії Водянової є свої стилісти, які здійснюють догляд за бровами. І саме вони надають бровам красунь "натуральну" форму. Брови ж справжньою натуральної форми, як правило, виглядають неакуратно і надають особі неопртний вигляд, просто тому, що створені вони не для краси, а для захисту очей від стікаючого по лобі поту. Сучасним городянкам рідко доводиться потіти так, щоб піт заливав очі, так що можна подумати і про красу брів.

У моді сьогодні естественность- досить широкі, але акуратні брови. Процедура надання форми брів одна з найдешевших, і навіть в дорогих салонах краси та перукарень з вас візьмуть максимум 160-200 рублів.


До речі підтримувати форму і доглядати за бровами ви можете і в домашніх умовах. Для цього вам необхідно використовувати спеціальні засоби або касторову олію, а також вискубувати волоски, що виходять за форму.

Догляд за бровами: макіяж

Навіщо взагалі він потрібен брів? Дя різних цілей: у когось брови недостатньо темні, у кого-то недостатньо густі, у когось занадто довгі волоски. Приборкати, укласти, підфарбувати, виделіть- для кожної з цих маніпуляцій є свій засіб макіяжу. Відразу хочеться відмести олівець з щіточкою для брів з списку по догляду за бровами. Так як олівці фарбують шкіру, а не волосся, а ефект нафарбованих брів нікого не порадує.

Догляд за бровами: гелі, воски, тіні

Гель призначений для укладання і фіксації брів і являє собою тюбик з щіточкою . Бувають гелі тільки фіксують, бувають оттеночние.

Воски ж призначені для фіксації брів і не надають ніякого відтінку. Підходять тим, у кого не дуже густі брови.

Тіні незамінні тим, хто абсолютно незадоволений густотою своїх бровей- будь тіні з тінями стають густими, помітними, розкішними. Від звичайних тіней для повік відрізняються більш темними відтінками, матовістю, а іноді і текстурою.

Любі жінки, не забувайте, що краса - це сукупність безлічі нюансів і така "дрібниця", як догляд за бровами відіб'ється на привабливості вашого обличчя свій виразністю!