Який дівчині не хотілося б мати довгі густі вії? Власниці пишних ефектних вій можуть похвалитися виразним поглядом без особливих труднощів. На жаль, не всім представницям прекрасної статі природа подарувала такі вії, тому сьогодні все більше популярності набуває процедура нарощування вій.

Переваги та недоліки нарощених вій

Вам більше не потрібно витрачати час на макіяж очей, ваші очі завжди будуть мати доглянутий вигляд. Вдома, на роботі або просто на прогулянці з подружками, у вас завжди будуть "світитися" оченята. Незалежно від того, які у вас вії - коротенькі або рідкісні, після процедури нарощування ви зможете з гордістю "плескати" шикарним віялом вій.

Процедура сама по собі безболісна, за тривалістю займає від однієї години до трьох (залежить від виду нарощування і досвіду майстра). Результат зберігається від 1 тижня до 3 місяців. На сьогоднішній день ця процедура доступна практично у всіх салонах краси, вона відносно недорогими. За допомогою цієї процедури ви зможете за пару годин стати володаркою ваблячого і спокушає погляду.

Незважаючи на всі перераховані переваги, не слід забувати, що основне навантаження "лягає" на ваші рідні вії, від чого вони слабшають і можуть випадати. Щоб уникнути такого побічного ефекту кожні 5-6 місяців необхідно робити перерву на 1-2 місяці, протягом цього часу зміцнювати вії за допомогою поживних масел.

Матеріали, необхідні для нарощування вій

Проводити процедуру нарощування вій бажано у фахівця. Кваліфікований майстер зробить якісне нарощування, яке буде радувати вас тривалий час.


Для нарощування необхідні штучні вії (виготовлені з полімерних матеріалів, вії з натуральних матеріалів не використовуються, оскільки вони не тримають форму), вони можуть бути різної довжини і товщини. Залежно від обраного вами виду нарощування (пучкового або японського - поресничное) будуть відрізнятися і вії - у формі пучків по 3 війки або поодинокі.

Японське нарощування (поштучне) більш трудомістка, але нарощені вії виглядають більш натурально, і тримаються значно довше - при правильному догляді до 3 місяців. Також потрібен клей і пінцети спеціальної форми. Клей використовується смоляний чорний або безбарвний. Для комфорту роботи майстер може використовувати додаткові інструменти, такі як груша для продування війок, щіточки, пензлики, додаткові пінцети, дерев'яні лопатки.

Як правильно доглядати за нарощеними віями

Щоб вії як можна довше зберігали форму і не обсипалися, ви повинні пам'ятати і дотримуватися нескладних рекомендації по догляду за нарощеними віями:

- не можна терти очі, намагайтеся якомога рідше торкатися нарощених вій;

- не варто користуватися водостійкою тушшю. Жирні кислоти розчиняють клей на основі смоли, тому не користуйтеся маслами для вій, а крем навколо очей наносите, не торкаючись основи вій;

- під час сну намагайтеся не лягати на подушку обличчям вниз;

- оберігайте вії впливу температур (не можна завивати).

Хороший майстер і правильний догляд дозволять вам насолоджуватися розкішними віями і кокетливо дивитися на світ.