Наш черговий корисну пораду сьогодні на кулінарну тему. Здавалося б, немає нічого простішого, ніж приготувати смачну м'ясну страву, тому що більшість з нас упевнені, що зіпсувати хороший, свіжий шматок м'яса практично не можна. Однак це не так. Давно відомо, що нічого неможливого немає і в процесі приготування їжі, з одних і тих же інгредієнтів іноді виходить різний результат. Можна в результаті отримати чудове блюдо, або приготувати так, що ніхто це є, не захоче.

Готуємо м'ясо правильно.

Як приготувати м'ясо правильно? При відповіді на це питання потрібно пам'ятати просте правило: при його приготуванні - поспіх недоречний. Готувати будь-який вид м'яса, потрібно вдумливо і не поспішаючи. Та й це ще далеко не все. У шев-кухарів є невеликий секрет. Коли Вам потрібно приготувати досить великий шматок будь-якого виду м'яса, то вийнявши його з тепла (духовки або сковороди) йому необхідно дати полежати при кімнатній температурі, поки воно трохи не охолоне. Після цього соки, які в процесі приготування зібралися в центрі шматка, розійдуться рівномірно і біфштекс або шматок жаркого будуть соковитим, і досить ніжним.

Все те, про що ми вже говорили вище, стосується і м'яса птиці. Куряча грудка або стейк, вимагають не більше п'яти хвилин на відпочинок, а ось хорошому шматку жаркого вже необхідно приблизно двадцять хвилин, щоб "прийти в себе".

"Поспішиш - людей насмішиш".


Тут ми поговоримо про ситуацію, коли в рецепті потрібно протушкувати м'ясну страву на великому вогні. При цьому ми варимо практично на межі кип'ятіння, але ні в якому разі не кип'ятимо! Цей процес можна охарактеризувати як повільне кипіння, коли бульбашки часто й інтенсивно вибухають на поверхні бульйону приблизно кожні дві секунди. Якщо оборот бульбашок більш енергійний, то рідина починає інтенсивно випаровуватися (тобто говорячи простою мовою - википати). І це може тільки нашкодити м'ясної страви. Після цього рагу з яловичини стане справжнім тренажером для щелепи. Тому ще раз повторимо: м'ясо не виносить поспіху. І якщо, воно приготоване, дещо як, на швидку руку, такий шматок м'яса буде або сухим, або гумовим.

Я сподіваюся, ці корисні поради, допоможуть Вам домогтися гарних результатів на кухні.

У Вас є свої секрети приготування м'ясних страв? Поділіться ними на сторінках нашого сайту.

І наостанок відео рецепт - Смачні поради: "Шашлик з курячого м'яса" від Першого каналу: