Як зварити рис так, щоб у підсумку він вийшов розсипчастим і смачним? Для недосвідчених господинь це є серйозною проблемою. Виявляється не так-то легко, приготувати цю крупу, щоб вона задовольняла всім цим вимогам. Зазвичай у більшості господинь існує проблема, коли рис на гарнір виходить або у вигляді каші, або у вигляді злиплими грудки. Цього можна уникнути, якщо застосувати деякі хитрощі в процесі приготування.

Як зварити рис, щоб він вийшов "пухнастим" і м'яким?

І так, що ж для цього потрібно зробити? Візьміть склянку добре промитого рису і залийте його трьома склянками води. Потім посоліть рисову крупу і додайте в неї сто грам вершкового масла. Після цього варимо на сильному вогні приблизно десять хвилин!

Після того, як пройшло десять хвилин, знімаємо рис з вогню (при цьому кришку не відкриваємо) і добре загортаємо каструлю в товсте махровий рушник ну або в якусь іншу теплу річ, наприклад старе пальто. Головне щоб каструля залишалася в теплі і остигала поступово.

Де то через двадцять хвилин, каструлю можна буде відкрити.


Все, наш гарнір готовий, незважаючи на те, що під час зняття його з плити, він ще був напівсирої. Таким способом приготований рис буде на вид "рісинки до рісинки" і не злипнеться, навіть тоді, коли зовсім охолоне.

Спробуйте цей спосіб, напевно він допоможе Вам приготувати рис, щоб надалі він не злипнувся, а залишився розсипчастим і смачним.

І в ув'язненні, не будемо відступати від наших хороших традицій, і пропонуємо вам альтернативний відео рада на тему - як зварити розсипчастий рис. Рецепт, за твердженням автора відео ради, прийшов до нас зі східних країн, де як усім добре відомо, знають толк в його приготуванні. І ще одна корисна рада для господинь на кухні, буквально одним рядком:

  • Якщо Ви варите квасоля, додайте в каструлю під час варіння кілька крапель олії. Це зробить квасоля м'якше і смачніше.