Здрастуйте, шановні гості, нашого сайту корисних порад. Сьогодні ми поділимося корисною інформацією з прання вовняних речей. Тут у мене абсолютно немає ніякого сумніву, що майже у всіх такі речі неодмінно є, а взимку вони особливо важливі, так як добре зігрівають нас в зимові морозні дні. Але, як і багато інших предметів одягу, вовняний одяг має свої особливості при пранні. Давайте про них і поговоримо.

Поради при пранні. Як прати вовняні речі?

Існує один добре зарекомендував себе спосіб як прати вовняні речі, якщо на них з'явилися жирні плями. Для цього Вам знадобиться суха гірчиця - один стакан. Цю гірчицю потрібно буде розтерти в невеликій кількості води до отримання кашки. Потім, для відділення великих часток процідіть вийшла кашку через шматочок марлі в теплу воду. Отриманий розчин, необхідно настояти протягом двох або трьох годин. І цим настоєм рекомендується прати речі, виготовлені з вовни. При цьому застосування інших засобів не потрібно. Розчин потрібно міняти два-три рази.

Якщо Ви будете прати вовняні предмети одягу в такому розчині, то вони не будуть линяти і сідати після прання.


Перед полосканням, просто додайте у воду одну чайну ложку нашатирного спирту в розрахунку на десять літрів води.

Шампунем, який ви використовуєте для миття волосся, можна відмінно попрати речі з ангори і мохеру. Хоча тут є один недолік. Після такої прання, Вам доведеться їх довго виполіскувати.

Сушити речі з вовни після прання, найкраще в розправленому вигляді, поклавши їх на махровий рушник.

Ось таким був наш черговий корисну пораду .

І наостанок ще одна корисна рада при пранні.

  • Дріжджі відмінно відбілюють бель і, на відміну від хлорки (про шкоду якої постійно доводиться чути), зовсім не зашкодять тканину . Перед включенням в роботу Вашої пральної машинки автомата, засипте у відсік для порошку пакетик сухих дріжджів. Білизна з таким "відбілювачем" стане білосніжним. Користуйтеся перевірено!

І на завершення подивіться які гарні речі можна зробити з вовни, особливо якщо з'єднати її з шовком: