Продовжуємо серію корисних порад з економії в побуті. І сьогодні ми постараємося заощадити на продуктах. Тут мова піде не про те, які продукти потрібно купувати, а які не слід. Це тема для окремої розмови. А поговоримо ми про те, що можна зробити, щоб зберегти набуті продукти і надалі їх раціонально використовувати. Тут є кілька секретів, якими ми з Вами охоче поділимося.

Використовуємо продукти раціонально.

І так, щоб використовувати набуті продукти раціонально потрібно дотримуватися деяких, простих правил.

Зелень.

Не потрібно пхати зелень в холодильник, в тому вигляді, в якому Ви її купили, щоб надалі вона там лежала і чекала своєї години. Рано чи пізно, її час настане, але звернувшись до неї, Ви виявите, що більша її частина вже не придатна для використання в їжу, і Вам доведеться її викинути. А потрібно було всього лише зелень промити і скласти її в баночку, просто пересипавши її сіллю. Потім її можна було б використовувати, як приправу до супів або салатам, а при додаванні майонезу або сметани, з неї вийшов би соус.

Можна зробити соус наступним чином: візьміть частину томатної пасти, поріжте дрібно зелень, додайте часник, сіль і майонез. Далі сюди додаємо кип'ячену воду і добиваємося консистенції рідкої сметани. Потім даємо нашому соусу вистоятися приблизно 12:00. Виходить продукт, який не поступається дорогим, прорекламувати соусів.

Томатна паста.

Досить часто буває так, що відкривши баночку, ми беремо всього лише ложку і решта ставимо в холодильник. Але потім, з часом, паста починає висихати і верх при цьому покривається пліснявою. Перекладання залишків пасти в іншу скляну тару та заливання пасти рослинним маслом не дає нам потрібного і довготривалого ефекту. І доводиться просто викидати залишок томатної пасти, так і не використавши її до кінця.

Після того, як Ви відкрили банку і взяли звідти трохи пасти, поставте ЇЇ в морозилку. На якість продукту це зовсім не вплине. Головна умова тут - це більше не давати пасті розморожуватися. Баночку дістали, ножем відрізали, скільки Вам потрібно і назад банку поставили. А ось те, що відрізали, то і пускайте у справу: або на сковорідку, або за іншим призначенням в розморожених вигляді.

Хліб.

Поріжте його на порційні шматки, покладіть в мішечки і заморозьте.


Надалі, у міру потреби, ці шматочки можна розморозити в мікрохвильовій печі або духовці. А також можна просто з вечора залишити хліб на обідньому столі. Але при цьому не потрібно забувати, перед розморожуванням вийняти шматочки хліба з поліетиленового пакета і накрити їх серветкою. А то Ваш хліб, розморожуючись, просто може розкиснути. Щоб зберегти хліб, можна приготувати і сухарики.

Капуста.

Не багато господинь знають, що і квашену капусту теж можна заморозити. Якщо Ви самі соліть капусту, то після того, як капуста готова, її необхідно помістити в прохолодне місце. Тут постає таке питання, а де ж його взяти то в міській тісній квартирі, та ще, якщо і балкона то ні? Просто перекладаємо капусту в мішечки і знову кладемо в морозилку. А далі знову ж дістаємо її звідти і розморожуємо. Можна розморозити досить швидко, заливши при цьому капусту холодною водою (зауважте, саме холодною). Потім даємо воді стекти, злегка віджимаємо і - наша капуста готова до будь-якого виду їй застосування, будь то приготування борщу або простий салат.

Можна заправити капусту цибулькою, рослинним маслом - ось Вам і вийшла прекрасна закусочка. Якщо ж Ви купили капусту без розсолу, то така капуста довго в холодильнику не зможе зберігатися. Її також краще буде заморозити.

Ковбаса, риба.

Ще дуже хочеться Вас попередити: не потрібно зберігати ковбасу і солону копчену рибу в поліетиленовому пакеті. Придбайте для цього лотки, і перераховані тільки що вище продукти харчування наріжте на невеликі порційні шматочки, як для бутербродів, покладіть в лоток і приберіть в холодильник.

І це не біда, якщо ковбаса трохи висохне. Сирокопчена ковбаса взагалі набуває належний їй смак лише після того, як вона полежить при кімнатній температурі мінімум 12:00. Зберігайте таку ковбасу краще всього в підвішеному стані знову ж при кімнатній температурі, але, не допускайте потрапляння на неї сонячних променів. На прилавок в магазині вона надходить зазвичай недов'ялена.

Дотримання цих простих правил допоможе трохи заощадити гроші на продуктах харчування.

І в кінці статті, наш відео рада з тієї ж теми - як економити на продуктах? Дивіться, думайте і застосовуйте на практиці!