Обкладинка книги своїми руками - сьогодні ми будемо займатися цим питанням і поговоримо про те, як швидко і акуратно можна обкласти книжку. Є такі книголюби, які читають книги, як кажуть "в запій". Та й не тільки вони, деякі з нас теж люблять читати. Подивіться, наприклад, скільки людей читає в метро. І від такого читання книжки новішими не стають. Тому, я вважаю, що обкладинка для книги, просто необхідна. А зробити її кожен може своїми руками. Раніше, коли я ще вчився в школі, ми обкладали книжки шпалерами. А зараз, ми, все-таки не так дбайливо ставимося до літератури, і для нас обкладинка для книги це щось з далекого дитинства.

Як зробити обкладинку для книги своїми руками?

І так, давайте навчимося робити просту обкладинку. Багато хто з нас, я суджу по собі, в дитинстві, коли вчилися в школі, використовували різний матеріал, для того щоб обкласти підручники.


Я пам'ятаю, чим тільки ми їх не обкладали і шпалерами та картоном і навіть газетою. У кожного були свої варіанти. Сьогодні я пропоную Вашій увазі наступну пораду, як же можна зберегти улюблені книжечки у відмінному стані.

У кожного з нас бувають свята і нам дарують квіти і подарунки. Дуже часто від квітів залишається упаковка, в якій нам їх подарували, тобто просто слюда. Обертаємо книжку в таку слюду, загинаємо краю цієї слюди по краю обкладинки, з внутрішньої ж сторони книжки, для того, щоб нашу саморобну книжкову "одежину" закріпити використовуємо скотч. Що робимо далі? Далі ми просто обрізаємо всі зайві краю слюди - і у нас виходить красива і легка обкладинка для книги. Краще всього використовувати прозору упаковку або ж скатертину, щоб бачити оригінальне оформлення і назва книжки.

Ось така от обкладинка для книги у нас вийшла. Швидко, зручно і красиво.