Ну, що шановні господині, "чарівниці на кухні", та й інші любителі смачного, соковитого м'яса, чи не пора розумієте нам навчитися готувати стейк . Цим мистецтвом повинна володіти кожна жінка, щоб підкорити свого коханого чоловіка. Адже шлях до серця чоловіка, всім відомо, лежить через орган, який живить весь організм, тобто через шлунок. А ось канадські психологи і зовсім стверджують, що вид апетитного стейка (якщо по- простому - вид шматка м'яса) діє на чоловіків краще будь-яких заспокійливих засобів. Так що валеріаною м'ясо не заміниш. Це факт! М'ясо асоціюється з будинком, сім'єю і домашнім затишком. Навчіться готувати стейки різного ступеня прожарювання.

Готуємо смачний стейк з рум'яною скоринкою?

І так, будемо вчитися готувати це м'ясна страва з різним ступенем прожарювання. Готувати можете з будь-якого виду м'яса: зі свинини, з яловичини, дуже популярний стейк із сьомги. Ну, вообщем, вибирайте м'ясо самі. Я Вам розповім загальні принципи приготування. Ну, що, почнемо?

З кров'ю.

Перше що потрібно тут зробити, це обсушити шматки м'яса серветкою, і тільки після цього викласти їх на розпечену (обов'язково на розпечену!) Сковорідку. І обсмажуємо з кожного боку від двох до трьох хвилин. Цього буде достатньо.


Можна обсмажувати м'ясної шматок і на грилі, але при цьому не потрібно використовувати масло.

Медіум.

Тобто середня ступінь прожарювання. Готується наступним чином. Викладіть стейки на сковороду і обсмажуйте вже від чотирьох до восьми хвилин з кожного боку на середньому вогні. Після цієї процедури даємо приготовленого страві "відпочити" хвилин десять. Це допоможе значно пом'якшити м'ясо.

Добре просмажений.

І останній варіант - це добре прожарений шматок м'яса. Такий стейк, добре прожарений зовні і всередині, необхідно готувати вже п'ятнадцять хвилин, знову ж таки з кожного боку. Дуже важливо: стейки рекомендується солити і перчити тільки безпосередньо перед самим вживанням.

Ось і всі варіації на цю тему. Тепер йдемо в магазин чи на ринок, купуємо м'ясо і готуємо. Бажаю удачі і приємного апетиту! Якщо хочете порадувати себе і Ваших близьких соковитими котлетами, то про секрети їх приготування можете почитати тут.

Ну і наостанок, по хорошому нашим звичаєм, пропонуємо Вам подивитися ще і відео рада на цю тему - як приготувати стейк. Обов'язково подивіться з нього Ви дізнаєтеся всі тонкощі приготування цього смачного, соковитого м'ясної страви. На цьому, на сьогодні все.