Правильне зберігання овочів запорука їх тривалого збереження. Як відомо мало зібрати гарний урожай овочів або фруктів, цей урожай необхідно ще й зуміти зберегти. Раніше ми вже говорили на цю тему, зокрема, вже писали, як зберегти гарбуз на зиму, а також піднімали питання про зберігання кабачків. Якщо цікаво, можете почитати ці статті, може Вам вони будуть корисні. А сьогодні ми поговоримо на тему:

Зберігання овочів у підвалі або погребі. Корисні поради.

До кінця зими (як зараз, кінець лютого на дворі) в підвалі або льосі потихеньку починають в'янути овочі, а причина цьому - зниження вологості повітря. Що можна зробити в цьому випадку? Щоб підвищити вологість у Вашому сховище, можна підкинути в підвал або льох снігу або ж поставити ємність з водою. Якщо ж вологість повітря, навпаки, перевищує допустимі межі, що також багато в чому є причиною псування овочів, то її можна зменшити. При цьому потрібно поліпшити вентиляцію або розставити в підвалі або льосі відкриті ємності з водою або негашеного вапном.

Ці корисні поради багато в чому допоможуть Вам правильно зберігати вирощений урожай.

І ще один коротенький корисний советік для тих, хто сам вирощує розсаду будинку.

  • Пластикові прозорі кришки від коробок для тортів можна використовувати як міні парник під кабачки або гарбуз.


    У середині кришки робимо отвір, щоб рослина могла дихати, через нього ж можна і поливати насіннячко або розсаду. Посадили рослина - зверху закриваємо цією кришкою, збоку засипаємо землею, щоб кришку не здуло вітром. І так - до теплих днів. Якщо рослина Ваше підросло і йому стало замало місця під кришкою, то збоку встромляємо паличку (як би піднімаючи кришку). З іншого кінця знову присипаємо кришку землею. Вдень, якщо спекотно, кришки прибираємо, а на ніч - знову накриваємо, це залежить від погоди.

І ще корисне відео на тему "Зберігання овочів. Загальні правила. "