Знайома проблема, чи не так, чи що? Особливо для тих господинь, які готують молочні каші або кип'ятять молоко в емальованому посуді. Якщо у Вас на порядку денному стоїть питання, яку кухонний посуд Вам купити, то про переваги і недоліки різних видів кухонного посуду Ви можете почитати тут, ми про це вже писали. Взагалі-то на кухні часто, щось трапляється - то ось тікає або пригорає молоко, то пригоряють млинці і ще безліч різних проблем. Добре, що у нас є вже свій життєвий досвід, та й люди із задоволенням діляться секретами вирішення деяких проблем, які вони вже знають як подолати.

Що ж потрібно зробити, щоб не пригорає молоко?

Насправді рішення цієї проблеми як це досить часто буває досить просте. І особливо стане в нагоді молодим мамам, які зможуть вже без праці відмити посуд, після приготування молочної каші.


Візьміть собі за правило - перед тим, як варити, ну припустимо, манну кашу (вона особливо часто пригорає) в каструльку наливаємо воду, приблизно на п'ять міліметрів, і чекаємо, поки вона закипить. І тільки після цього хитрого ходу, наливаємо потрібну кількість молока. Молоко при цьому ніколи не пригорить, і Ваш посуд відмиється без проблем.

Ось і весь секрет - що потрібно зробити для вирішення цієї проблеми. Користуйтеся на здоров'я!

А у висновку ось таке шокуюче відео, про те, що виявляється молоко шкідливо для здоров'я. Обов'язково подивіться це відео. Питання стоїть так - пити, чи не пити молоко! Ось так от і не менше. Правда чи ні, не знаю. Може бути чергове замовлення, для тих кому це вигідно.