Сьогодні ми з Вами навчимося готувати домашній йогурт. Цей продукт вже давненько міцно увійшов в нашу з Вами життя, і ми вже не можемо уявити, як без нього можна обійтися. Багато хто з нас регулярно його вживають, так як про його цілющі властивості не знає тільки ледачий. Адже ще років 15 тому про йогурт ми нічого не знали, а їли тільки кефір, ряжанку, а вдома самі робили кисле з кислого молока (про молоко, щоб воно у Вас не пригорає, можете почитати тут). Про те, яким чином можна приготувати домашній йогурт ми і поговоримо в цій статті.

Як зробити йогурт в домашніх умовах?

Насправді рецепт домашнього йогурту досить простий і кожен з Вас сам зможе приготувати його в домашніх умовах, для цього нам з Вами знадобитися зовсім небагато продуктів і зусиль. Просто потрібно взяти звичайне молоко і прокип'ятити його в чистому посуді. Після того, як ви прокип'ятили молоко його необхідно остудити до температури в сорок градусів.

  • До цього, попередньо, робимо закваску.


    Для неї можна використовувати будь йогурт, куплений в магазині, ну, наприклад, "Активія". Яким чином? Розведіть його в молоці у співвідношенні один до одного і все, наша закваска готова для подальшого застосування.

  • Після цього виливаємо закваску в каструлю з теплим молоком, яке ми закип'ятили. Потім щільно закриваємо його кришкою і загортаємо нашу каструлю в теплу тканину, наприклад, в товсту вовняну тканину або старе пальто і залишаємо каструлю в теплому "притулок" годину на чотири або п'ять.

У підсумку, у Вас виходить чудовий домашній йогурт. Це незвичайно корисна їжа, яка благотворно впливає на мікрофлору кишечника. Приємного Вам апетиту!

І на завершення статті ще й відео по темі "Домашній йогурт. Відео рецепт. "