Сьогодні ми з Вами навчимося робити натуральний, червоний харчовий барвник. Як Ви вже здогадалися з назви статті, його ми будемо робити з буряка. Метод досить простий, і що тут, мабуть, найголовніше, це те, що використовувати ми будемо тільки натуральні компоненти і ніякої хімії. Адже, на жаль, зараз різні хімічні барвники та ароматизатори (багато з яких на упаковці позначені літерою "Е") дуже міцно увійшли в наше життя, і швидше за все вже назавжди. Ну, так от, ми ж виготовимо червоний харчовий барвник самостійно.

Червоний харчовий барвник своїми руками.

Як я вже вище говорив нам знадобитися червоний буряк. Буряк потрібно буде натерти на тертці, скласти масу в емальований посуд і залити холодною водою. Коли Ви будете заливати буряк водою, зверніть увагу, щоб вода покривала отриману бурякову масу на один, два сантиметри. Потім все це ставимо на вогонь, доводимо до кипіння і після цього ще варимо хвилини три, чотири, при цьому додавши в наш барвник дві, три краплі оцту або трішки лимонної кислоти.


Після цього, зніміть каструлю з плити, охолодіть, процідіть буряк і відіжміть. От і все, червоний харчовий барвник у нас готовий. Використовувати його Ви можете для підфарбовування вершкового крему (при приготуванні тортів чи тістечок), киселю, напоїв, ну і всього їстівного, що, на Вашу думку, потребує підфарбовуванні.

Ось такий от досить простий і далеко не трудомісткий спосіб приготувати червоний харчовий барвник з буряка. Користуйтеся на здоров'я!

А у Вас є свій власний рецепт як можна виготовити харчові барвники в домашніх умовах? Поділіться своїми секретами з читачами нашого сайту.

І на завершення статті подивіться два відео по темі. Як використовують харчові барвники професіонали своєї справи і що з цього може вийти І ще одне відео, що ми їмо, чи шкідливі харчові барвники, ароматизатори та інші добавки до їжі? Дивимося, аналізуємо і робимо висновки.