Продовжуємо готувати вдома смачні та корисні продукти. Якщо у Вас немає під рукою необхідних продуктів для повноцінного процесу приготування сиру, а ось така необхідність, поїсти свого домашнього сирка, назріла. Яким же чином можна вчинити в подібній ситуації? Що можна зробити, щоб якість не постраждала і Вам все-таки вдалося приготувати сир в домашніх умовах? Є один вихід з такої ситуації і давайте про нього ми і поговоримо детальніше.

Готуємо сир швидко і смачно в домашніх умовах.

Ну що ж, приступимо. У Вас є бажання швидко приготувати смачний сирок, але у Вас під рукою на даний момент не виявилося кисляку, кефіру (до речі, про виготовлення кефіру будинку, можете почитати тут) та інших кисломолочних продуктів, придатних для його виготовлення, то можна поступити наступним чином. Візьміть звичайне домашнє коров'яче молоко (не з магазину звичайно), поставте його на вогонь і доведіть до кипіння. Після цього додаємо в нього простий столовий дев'яти процентний оцет (продається в будь-якому магазині). Після його додавання, молоко дуже швидко згорнеться, що власне нам і потрібно. Потім ми його трохи повинні будемо прокип'ятити. Хвилини три або п'ять, все тут залежить від того, який сир Ви віддаєте перевагу.


Тут необхідно дотримуватися співвідношення: на один літр молока потрібно одна або півтори столових ложки оцту (9% не забуваємо!). Якщо у Вас немає домашнього молока (що, швидше за все), а Ви всю голову вже собі поламали, з чого ж приготувати сир, на крайній випадок можете використовувати магазинне молоко. Тільки його жирність повинна бути більше трьох відсотків. Це можна прочитати на упаковці молока.

Тепер, Ви знаєте, що потрібно робити для щоб приготувати смачний сирок. Так, до речі, у нас Ви також можете почитати яким чином можна виготовити в домашніх умовах такий смачний і корисний для всіх кисломолочний продукт, як домашній йогурт.

Дивимося відмінний відео раду, де все дуже добре показано і розказано про способі приготування сиру, з цільного коров'ячого молока. Це взагалі мрія кожної господині. Дивимося і пробуємо втілити в життя! А тепер невеликий відео раду, щоб сир у Вас не пропав даремно. Давайте приготуємо з нього саме, напевно, популярне сирне блюдо, а саме "Сирники з сиру". Дивимося відео рецепт від Юлії Висоцької.