Продовжимо розмову про чайниках. І сьогодні поговоримо про вибір електричного чайника, щоб кип'ячена вода з нього мала своїм смаком, а не привкусами цього побутового приладу, наприклад, запах пластмаси. Цей запах характерний для деяких дешевих моделей. Про те, яким чином Ви зможете його позбутися, якщо у Вас в будинку вже є такий прилад, ми вже писали. Можете почитати про це тут. А зараз ми переходимо безпосередньо до нашого сьогоднішнього питання і давайте постараємося на нього відповісти.

Як вибрати електричний чайник? Пластмасовий, металевий, скло або кераміка?

І так в магазині будьте уважні, якщо Ви зупинилися на пластмасовій моделі. Тут головне правило при покупці - різко пахне, значить, не беремо. Відрізнити такий прилад можна при покупці. У магазині обов'язково розпакуйте чайник, відкрийте його кришку і не посоромилися понюхати його всередині. Якщо присутній різкий запах хімії, то він навряд чи пропаде і після кип'ятіння. Такий прилад купувати не треба. А от якщо цей побутовий прилад був виготовлений з хорошого, якісного пластику, то запаху від нього не буде.

  • Ще радимо Вам звернути Вашу увагу на металеві чайники.


    Такі моделі виготовляють з нержавіючої сталі і служать вони роками. Воду вони нагрівають трохи швидше пластикових, але коштують такі моделі дорожче. Проте і у металевого чайника є свої недоліки. З ним треба бути дуже обережним, тому що його корпус сильно нагрівається при кип'ятінні, і Ви дуже просто можете отримати опік.

  • Наступний варіант - це придбати чайник зі скла або кераміки. Такі електрочайники недешеві і досить крихкі, легко можуть розбитися. Але їх головне достоїнство - вони екологічно безпечні, як і металеві моделі.
  • Якщо ж Ви дуже трепетно ставитеся до Вашому здоров'ю, то для Вас найкращий варіант буде старий, перевірений часом емальований чайник. Адже їх виготовляють із сталевого листа високої якості, який покритий двома шарами високоякісної, жароміцної емалі. Така емаль володіє істотними перевагами за показником безпечного впливу на організм людини і своїм санітарним властивостям.

Бажаю Вам зробити хороший вибір, і нехай придбана Вами модель, порадує Вас відмінною якістю. Приємного Вам чаювання!

Подивіться ще й відео рада про вибір цього побутового приладу.