Як вибрати подушку правильно, щоб вона була зручною і сприяла міцному і здоровому сну? Адже саме цей предмет є символом сну. Однак тут є свої особливості при виборі. Якщо Ви неправильно підібрали для себе подушку, то можете забути про повноцінний відпочинок. Більше того, вранці Ви будете всім тілом відчувати не прилив енергії від здорового сну, а відчуєте себе розбитим, а значить, весь Ваш день може піти нанівець. Тому раджу Вам, до вибору такого важливого предмета потрібно підійти досить серйозно. Тут важливо нічого не пропустити. Отже, на що ж просто необхідно звернути пильну увагу?

Як вибрати подушку для сну? Робимо це правильно.

Як і яку вибрати подушку для сну? Тут немає дрібниць, потрібно уважно оцінити такі фактори, щоб зробити правильний вибір.

Яка повинна бути висота подушки.

Коли подушка дуже вже висока для Вас, то вранці може постійно боліти спина і шия, якщо ж, все навпаки, вона занадто низька, то Ви намагаєтеся інстинктивно лягти вище, іноді при цьому підкладаєте під щоку або під голову долоньку. Якщо один з описаних ознак Ви знайшли у себе, то в магазині, купуючи нову подушку, зверніть Вашу увагу, щоб вона повинна бути вище або ж нижче вашої нинішньої, тобто тієї, на якій Ви спите зараз. Також тут важливо враховувати особливості і матраца на вашому ліжку - чим матрац м'якше, тим відповідно вище слід підбирати подушечку.

Пошиття.

При виборі, обов'язково зверніть увагу на шов. Він на подушці повинен бути якомога дрібніше (щоб не заважав Вам під час сну), але міцним, щоб наповнювач, яким вона заповнена, не зміг вилізти через цей шов назовні. Здійснюючи покупку необхідно уважно і дуже ретельно розглянути шви, щоб Ви могли бути впевнені, що вони досить міцні.

В якій позі Ви звикли спати.

Як відомо, люди сплять в різних позах. Так от, для тих з нас, хто звик спати на спині або животі, кращим варіантом буде служити - м'яка і низька (а ті, хто спить звичайно на спині - середньо жорстка) подушка, а тим людям, які віддають перевагу занурюватися в обійми Морфея, лежачи при цьому на боці, варто вибирати подушечку вже вище і жорсткіше.

Форма і розмір.

З розміром теж важливо не прогадати. Довжина Вашої подушечки не повинна бути більше ширини матраца на Вашому ліжку.

Сучасні виробники пастельних приладдя придумують все більш різноманітні форми подушечок.


Це можуть бути кола, різні трикутники і ромби або сердечка. Але не женіться за красивою формою. Пам'ятайте, що головним завданням Вашої цієї пастельній належності має бути підтримка шиї, в іншому випадку може статися її перенапруження поруч з верхньою частиною спини. Ось, саме в цьому аспекті найкраще зарекомендували себе квадратні подушки.

Матеріал.

Суміш з пуху і дрібного пір'їнки гусака або качки це самий традиційний наповнювачем при виготовленні різних подушечок. Подібний наповнювач бере в себе що виділяється нами вологу під час сну, а потім вільно віддає її в навколишнє нас середовище. Відбувається це через можливість повітря циркулювати усередині подушки з таким наповнювачем. Якщо здійснювати правильний догляд, то перо здатне досить довгий час зберігати свою еластичність, продовжуючи, таким чином, термін служби всього виробу.

Для тих людей, які страждають алергією, чудовою альтернативою перо-пуховому наповнювачу буде синтетичний наповнювач. Наприклад, синтепон. Такий наповнювач не викличе алергії. Подушки з синтепоном нічим не пахнуть, і в таких виробах не заведеться кліщ. Їх, можливо, буде експлуатувати протягом семи, десяти років і вільно прати в пральній машині, за умови, якщо і наповнювач і сама оболонка досить високої якості.

Комфорель - це один із сучасних синтетичних наповнювачів. Він являє собою маленькі кульки з пухнастого синтетичного волокна. Така подушка також не викличе алергічної реакції, відмінно зберігає свою форму і чудово стирається.

І останній наповнювач, мабуть, самий модний - це натуральний латекс. Він широко застосовується при виробництві ортопедичних подушок. Натуральний латекс дуже пружний і відмінно справляється зі своїм завданням, а саме підтримувати голову і шию під час сну. Виріб з цим наповнювачем як би підлаштовується під форму нашого тіла, і якщо людина піднімає свою голову, вона розправляється поступово.

Отже, тепер Ви озброїлися необхідними знаннями. Вдалих Вам покупок і приємних, кольорових сновидінь!

А на якій подушці спите Ви? Поділіться своєю думкою на сторінках нашого сайту.