Напевно всі дівчатка в дитячому віці після читання казок, перегляду мультфільмів, мріяли вийти заміж за красивого принца і стати принцесою. Хоч на сьогоднішній день вже й не часи лицарів, але все не варто відмовлятися від своєї мрії. У день своєї власного весілля ніхто не заважає дівчині перетворитися на казкову, прекрасну східну принцесу. Весілля, проведена в східному стилі - це дуже сміливе рішення, торжество буде незабутнім.
На сході весільний обряд сприймають трохи не так, як на заході. Таке торжество має філософський зміст і наповнюється духовністю. Весілля на сході здатна привести людину до абсолютної істини. Схід дарує нам незабутню таємничість і неспішність, а це нікого не зможе залишити байдужим. Щоб провести весілля в східному стилі немає необхідності відправлятися саме на Схід.
Формат свята
Якщо ви вирішили святкувати весілля в східному стилі, то краще за все знайти ресторан за містом. Є величезний вибір фірм, які займаються організацією свят. Вони здатні втілити всі ваші мрії в реальність. Вам все одно потрібно буде вибрати людину, яка буде проводити весь урочистий вечір-тамаду.
Можна організувати весільне торжество на вулиці, наприклад, на узбережжі, на галявині або в ботанічному саду, якщо, звичайно ж, погода дозволяє. Місце проведення можна прикрасити східними орнаментами і встановити намети. Щоб створити необхідну атмосферу, потрібна така атрибутика як низькі столики, з довгим ворсом килим, запах спецій, аромамасел, приглушене світло, кальян і велика кількість подушок. Потрібно обов'язково попередити всіх запрошених про те, що свято буде проводитись в східному стилі, щоб вони могли відповідне одягнутися і підготуватися.
На столі повинні бути страви з птиці та баранини. У мусульман священною твариною вважається свинина, тому страви з неї не варто подавати на стіл. На такому торжестві їжі має бути велика кількість. Обов'язково повинні бути присутніми фрукти, солодощі, спеції і соуси.
Вбрання для нареченої і нареченого
Всі чудово розуміють, що одним з найважливіших атрибутів весільного дня є весільна сукня. Так, це дійсно так. Саме плаття здатне зробити день весілля особливим. Його готують не один день, воно додає особливий шарм.Щоб провести свято в східному стилі можна вибрати будь наряд, це не принципово. Але якщо все ж ви хочете повністю дотримуватися східних традицій, то серед одягу наречена може вибрати такі варіанти:

  • Плетені сандалі
  • Традиційне весільну сукню білого кольору
  • Хіджаб
  • Велика кількість прикрас
  • Весільна сукня червоного кольору
  • Кольоровий або напівпрозорий хустку на голову з дуже тонкого шовку. Його одягають замість фати.

Особливу роль має макіяж, виконаний у східному стилі. Дуже добре буде виглядати макіяж, виконаний в техніці "погляд кішки". У такому випадку досить виділити тільки очі. Не потрібно робити ніяких складних зачісок, можна просто укласти волосся в легкий пучок, який можна накрити тонкою шаллю.
Наречений повинен бути одягнений в особливий наряд. Йому знадобиться сорочка з східним орнаментом, шаровари, тюбетейка і чалма, білий костюм.
Відомо, що в РАГСі формат торжества проводиться стандартно, тому вони можуть не зрозуміти ваше бажання зробити все по-особливому. У такому випадку можна на саму реєстрацію відправитися в традиційних нарядах, а ввечері провести свято в східному стилі.
Розваги
Далеко не останню роль у країнах Сходу грає музика. Музика повинні бути в арабському або індійському стилі, причому неважливо, запис це буде або виконання в живу. Звуки Сходу здатні будуть занурити всіх присутніх в таємничу атмосферу і передчуття чогось незвичайного і грандіозного.
Можна розвеселити гостей танцювально-розважальним шоу. Можна запросити на свято йогів, факірів, ілюзіоністів. Дуже красиво і доречно виглядатимуть напівоголені танцівниці у відблисках свічок.
Запам'ятовується буде східний танець, який виконає сама наречена. У східних країнах в кожному танцювальному русі виражалися емоції і слова. Наречена може спробувати розповісти своєму обранцеві про тих прекрасних почуттях, які вона відчуває до нього, за допомогою танцю.
Закінчити вечір потрібно не салютом, який вже всім давно приївся, а справжнісіньким вогняним шоу. Таке видовище запам'ятатися всім надовго. Тільки уявіть собі - запах кави, вогонь, східні солодощі, східна музика, нічне небо. Це дійсно ваша справжня казка!