Сьогодні майже на всі весілля замовляють лімузин, хоча він затребуваний і на інших пишних урочистостях. Цей автомобіль краще за інших привертає увагу, тому якщо ви хочете виділитися з натовпу, він вам просто необхідний.

Найдовший лімузин в світі

Лімузини можуть бути різних габаритів. Який же з них вважається найдовшим? Це автомобіль, протяжність якого становить тридцять метрів сорок вісім сантиметрів. Незвичайний лімузин був винайдений Джеєм Орбергом з Каліфорнії. Завдяки своїм розмірам, машина потрапила в Книгу рекордів Гіннеса.

У цього авто двадцять шість коліс, повернути він може, тільки склавшись навпіл. У ньому дві водійські кабіни, які забезпечують зручність керування. Одна кабіна розташовується з одного боку, друга - з іншого.

У цьому величезному автомобілі можна жити як у власному будинку на колесах.


У ньому є все необхідне: ванна джакузі, ліжко, супутникове телебачення, басейн.

Як використовується лімузин, який вважається дуже довгим в світі

Автомобіль створювався в якості виставкового експонату. Однак його власник здає лімузин в оренду для проведення різних заходів і подій. Даний транспортний засіб технічно не пристосоване для проїзду вулицями, тому передбачено його переміщення за допомогою спеціально навчених водіїв.

Примітно, що орендарі частіше використовують автомобіль як предмет мистецтва і експонат. Це цілком можна зрозуміти, адже не кожен день на дорозі зустрінеш лімузин завдовжки в тридцять з половиною метрів.