Масаж вважається кращим способом зняття стресу, позбавлення від захворювань і зміцнення імунітету, який популярний вже протягом декількох тисяч років.І для ефективного масажу зовсім немає необхідності відправлятися в елітні спа-салони або користуватися послугами кваліфікованого масажиста. Адже можна використовувати різні масла для масажу angel schlesser і самостійно зробити масажні процедури особи будинку. Користь масажу обличчя

Оскільки масаж вже давно вважається не тільки розслаблюючій, але й медичною процедурою, він має певні властивості, які сприятливо впливають на тіло. Крім того масаж обличчя своїми руками дасть вам можливість за допомогою простих рухів забути про зморшки на лобі, навколо губ і очей, а також зможете запобігти їх раннє освіту. Також масаж найкращим чином впливає і на судини, сприяючи припливу крові і роблячи їх стінки міцніше і еластичнішою. Крім цього, завдяки поліпшенню кров'яної циркуляції і лімфи шкіра насичується киснем і харчується необхідними елементами, що дозволяє стати володаркою здорового кольору обличчя.

Масажні рухи

Необхідно робити масаж грамотно, тільки по масажних лініям і строго спеціальними масажними рухами.


Якщо не дотримуватися таких простих правил крім того, що не побачите результату, ви ще розтягнете шкіру, чим значно можете погіршити її стан. Яким масажних лініях необхідно слідувати:

- від Підборідний зони до мочок вух; - Від області між підборіддям і нижньою губою до мочок вух; - Від області між носом і верхньою губою до скроні; - Від куточків губ до центру вуха; - Від центру перенісся по бровной лінії до скронь; - Від центру лоба по лінії брів до скронь; - Від зовнішніх куточків століття до внутрішніх по нижніх століть; - Від внутрішніх куточків до зовнішніх по верхніх повік.

Тільки в перерахованих вище напрямках рухається лімфа. Найголовніше правило, якого потрібно дотримуватися - це виробляти всі рухи в напрямку її потоку. А самі рухи можуть виглядати у вигляді різних несильних натисків, погладжувань, ніжних поплескування, пощипування і т.д.