Найпершим кроком у питанні догляду за обличчям є визначення свого типу. Виходячи з цього, підбираються необхідні доглядають косметичні засоби, використовуються будь-які процедури для шкіри ліца.Вследствіе цього до такого питання необхідно підходити з усією серйозністю і відповідальністю - оскільки неправильний догляд за обличчям може позначитися самими негативними наслідками. Існує чотири типи шкіри.

Нормальна шкіра

Гладка і ніжна на дотик, така шкіра славиться здоровим рожевим відтінком, еластичністю і пружністю, без розширених пор, зморшок і зайвого шкірного сала - про нормальній шкірі мріє кожна жінка. Однак, на жаль, власниць такого типу шкіри досить таки мало.

Суха шкіра

Для даного типу шкіри притаманні постійні відчуття стягнутості, вона неймовірно ніжна і дуже чутлива до подразників навколишнього середовища (температурні перепади, сонце чи мороз, косметичні засоби, умивання милом), на такій шкірі дуже рано можуть з'явитися перші зморшки.


Суха шкіра має схильність до раннього старіння.

Жирна шкіра

Відкриті великі пори, жирний блиск на деяких ділянках обличчя, часто з'являються вугри та прищі - варто відзначити, що догляд за особою з жирним типом шкіри досить проблематичний, проте без нього не обійтися. Але у жирного типу шкіри є і свої переваги - така шкіра протягом довгого часу зберігає молодість, а через деякий час стає комбінованою.

Комбінована (змішана) шкіра

Досить поширений тип, який характеризується нерівномірним розподілом жиру на шкірі особи. Найчастіше жирні ділянки формуються в Т-зону: підборіддя, ніс і лоб - а шкіра щік і століття, навпаки, тонка і суха. Який же догляд необхідний комбінованої шкірі? У такому випадку рекомендується використовувати декілька видів косметичних засобів: для сухого і жирного типів шкіри.

Якісне навчання плаванню дорослих проводиться професійними тренерами і плавцями. Адже це життєво важливий навик, яким далеко не всі можуть похвалитися.