Поза краплі сумнівів, найзнаменитішим містом, яким славиться американський штат Каліфорнія, є так званий "місто ангелів" - Лос-Анджелес. Він же, в свою чергу, став відомий на весь світ, насамперед, завдяки одному своєму району, що є межею мрій багатьох людей. Ім'я цього місця - Голлівуд, своєрідна "Мекка" світової кіноіндустрії, "фабрика мрій і краси".

Особливе захоплення і одночасно почуття заздрості серед представниць жіночої статі викликають краса і стрункі, бездоганні форми голлівудських актрис . Для багатьох саме голлівудські діви є ідеалом жіночності, еталоном стилю і бездоганного смаку. Бути схожими на цих жінок мріють багато мешканки планети.

Тому й не дивно, що серед безлічі існуючих в сучасному світі дієт з'явилася і знайшла величезну популярність дієта під назвою "каліфорнійська". Звичайно, було б досить нерозумно сподіватися і свято вірити в те, що її прихильниками є всі голлівудські зірки. Такої системи харчування періодично дотримуються деякі з них (якщо вірити заявам преси).

Що ж представляє із себе дана система харчування?

Курс каліфорнійської дієти складається з 3 п'ятиденних циклів, які можна дотримуватися як по одному, так і відразу ж все підряд. Головне, щоб термін проведення дієти не перевищував 15 днів. Вважається, що після дотримання одного циклу, тобто по закінченні п'ятого дня дієти, можна позбутися від 2-5 кг зайвої ваги. Максимальна втрата ваги - якщо вірити словам її прихильників - становить 15 кг за 15 днів.

Однак слід враховувати той факт, що каліфорнійська дієта практично без солі. Це означає, що організм втрачає не нагромадиться жири, а просто-напросто виводить рідину. Тому скинутий в результаті дієти вага повернеться досить швидко і легко після закінчення її терміну.

Крім того, в живильному раціоні цієї дієти присутня велика кількість курячих яєць, надмірне поглинання яких може спровокувати підвищення рівня холестерину в крові і посприяти утворенню на стінках судин холестеринових бляшок.

З іншого боку, 15-ти денний термін дієти досить хороший тим, що за час її дотримання шлунок встигає зменшитися в розмірах.


Отже, надалі можна очікувати того, що при поверненні до звичного раціону харчування для почуття насичення може знадобитися набагато меншу кількість їжі, ніж це було потрібно раніше.

Меню дієти, розраховане на п'ятиденку, складено таким чином:

Невелика особливість - раціон однаковий для кожного дня:

1 чашка кави або чаю (незалежно від сорту) бажано без цукру або з невеликою кількістю його замінника, 1 апельсин, 2 скибочки підсушеного хліба.

Перший день 1 стакан кефіру або питного йогурту, 1 апельсин, 1 варене яйце, 2 скибочки підсушеного хліба, 1 чашка кави або чаю (без цукру ).
2 варені яйця, 2 скибочки підсушеного хліба, 2 свіжих помідори, 1 пучок листового салату, склянки кефіру або йогурту.

Другий день

1 апельсин, 1 варене яйце, 2 скибочки підсушеного хліба, 1 склянку кефіру або йогурту.
60-70 грам відвареного м'яса, 1 скибочка підсушеного хліба, 1 помідори, 1 апельсин, склянки кефіру або йогурту, 1 чашка кави або чаю (без цукру).

Третій день

1 апельсин, 1 варене яйце, 1 пучок листового салату, 1 склянка кефіру або йогурту.
3 шматочка відвареної ковбаси, 1 скибочка підсушеного хліба, 1 апельсин, склянки кефіру або йогурту, 1 чашка кави або чаю (без цукру).

Четвертий день

100-120 грам сиру, 1 помідор, 1 маринований огірок, 1 скибочка підсушеного хліба.
60-70 грам відвареного м'яса, 2 помідори, 1 скибочка підсушеного хліба, 1 яблуко.

П'ятий день

200 грам шинки, 1 помідор, 1 скибочка підсушеного хліба.
250 грам суміші відварних овочів, 1 варене яйце, 1 помідор, 1 склянка води з лимоном.

Далі для підтримки ваги в нормі один раз на тиждень (бажано в понеділок) необхідно влаштовувати розвантажувальний день. Його меню таке:

1 склянку води з лимоном;
1 яблуко, 1 скибочка підсушеного хліба;
: 1 варене яйце, 1 помідор, 1 скибочка підсушеного хліба.