Крокодил, який вважається найбільшим у світі, був спійманий на Філіппінах. Його вага більше тонни, а довжина 6,4 метра.

Небезпечний хижак

Місцеві жителі стверджують, що хижак накидався на худобу і людей. Більше того, вони вважають, що величезний крокодил міг з'їсти фермера, який зник безвісти, та кількох буйволів. А влада не виключає той факт, що хижак має безпосереднє відношення до смерті дванадцятирічної дівчинки в 2009 році. Було прийнято рішення не умертвляти тварина, а відправити в зоопарк в Бунване, щоб залучити туристів.

Цей крокодил є представником сімейства гребенястих крокодилів, які вважаються найбільш величезними на землі. Вчені заявляють, що особини цього виду можуть досягати семи метрів у довжину і жити більше ста років.

Є й інші великі крокодили

Раніше найбільшим крокодилом у світі був визнаний крокодил Кассіус із зоопарку Квінсленда , розташованого в Австралії.


Він був занесений в Книгу рекордів Гіннеса. Фахівці стверджують, що Кассіус може бути вже вісімдесят чи навіть сто років. Його довжина - п'ять метрів 48 сантиметрів.

У 2002 році найбільшого крокодила в Центральній Африці зловив мисливець з Франції. Він заманив хижака в клітку, де знаходився живий козеня, після чого крокодила пов'язали. Довжина гіганта досягає шести метрів, а вага складає близько тонни. Останнє століття крокодил жив в річці Рузізі, за непідтвердженими даними він став причиною смерті п'ятдесяти людей.

Всі великі крокодили відображені на різних фото, які легко можна знайти в інтернеті і подивитися це чудо на власні очі.