Так уже склалося, що святкування Нового Року асоціюється у нас з шикарним гулянням. Що приготувати дорослим це більш-менш зрозуміло, але яким повинен бути новорічний стіл для діточок в цей день?

Оформлення Дитячий новорічний стіл

Діти люблять свята не за те, що можна смачно попити і поїсти, а за їх атмосферность, за ту казку, яку вони приносять в повсякденне життя. Тому більшу частину уваги необхідно приділити оформленню дитячого столу всілякої атрибутикою.

Продекоріруй страви сніжинками з майонезу, трояндочками з цибулин, моркви й буряка. У середину кожного блюда посади одного з новорічних персонажів.

Не забувай про поєднання їли і мандарин. Створи фруктові букети або фруктову ялинку.

Тарілки, скатертину, освітлення - все повинне відрізнятися від повсякденного прийому їжі, тоді малюк перейметься новорічним настроєм.

Можеш поставити на стіл маленьку ялинку. Однак, ніякого штучного снігу на столі і без феєрверків. Можеш вставити бенгальські вогні в головне блюдо і підпалити, перебуваючи весь цей час поруч.

Цукерки та маленькі фрукти можеш розвісити на ялинці, нехай дитина займеться пошуком десерту, адже довго за столом він не висидить.

Меню Новорічне меню для дітей

Блюд не повинно бути багато.


Дитина тільки адаптувався до буденних продуктам, тому для шлунка може стати величезним стресом прийняття "нової", різноманітною, святкової їжі. Готуй новорічне меню дитини з його улюблених продуктів - так він не залишиться голодним. Змушувати і шантажувати дитини: "з'їж все, інакше до тебе не прийде Дід Мороз" - не можна. Ти повинна спостерігати, що як і скільки їсть твоя дитина. Переїдання - це дуже шкідливо. Не можна наїстися наперед.

Якщо за столом будуть і інші діти, дізнайся їх кулінарні уподобання. А також наявність у них негативних реакцій або харчових алергій. Це дорослих ти можеш побалувати екзотикою, дітям краще подавати надійні та перевірені часом продукти і страви.

Більше овочів і фруктів - вони швидко перетравлюються і засвоюються. Мінімально - жирного, смаженого, надто гострого.

Щасливого та апетитного свята!