"Алло, мамо? Я поїла!". Чи потрібен мобільний телефон дошкільнику або можна поки обійтися і без нього?

Розвиток технологій і суспільство Чи потрібен дошкільнику мобільний телефон

Якщо років п'ятнадцять тому мобільний телефон був символом статусу і гарного фінансового стану людини, то зараз - це вже далеко не розкіш, а засіб комунікації. Важко знайти дорослої людини без "стільникового". Крім того, наука за руку з технікою пішла далеко вперед - тепер крім основної функції телефон виконує і десятки інших, корисних і не дуже функцій і завдань. Щоб визначити, чи потрібен твоєму дитини телефон прямо зараз, слід розглянути і зважити всі негативні та позитивні сторони вирішення цього питання.

Позитивні сторони

Сучасні телефони оснащені GPS - навігацією, а також спеціальними додатками, за допомогою яких ти зможеш завжди знати, де знаходиться твоя дитина. А також у випадки втрати, така функція допоможе в пошуку мобільного пристрою.

Крім того, щоб дізнатися де твоя дитина, ти можеш подзвонити і дізнатися як він і з ким.


Тобі більше не потрібно кричати з балкона на весь двір: "Саша! Додому! Іди їсти!", Достатньо лише набрати кнопку "виклик".

В еру інформаційний технологій і щоденних наукових відкриттів, маючи, дитина зможе вже з дитинства адаптуватися до сучасного світу і почати своє спілкування з технікою. Він матиме вже базові знання для подальшого вивчення персональних пристроїв.

Дитина зможе вже з дитинства адаптуватися

Додаткові програми та ігри можуть не тільки прикрасити дозвілля дитини, а й розвивати його інтелект, якщо завантажити в мобільний "правильні" додатка - головоломки, інтелектуальні ігри та, навіть, книги!

Дитина може самовиражатися, знімаючи фото або відео на своєму телефоні. Зберігши таку пам'ять, ти подаруєш своєму вже дорослій дитині масу емоцій.