Прикрашаючи будинок до новорічного свята, не забудь про те, що є чорний, а допоміжними - всі відтінки води (сірий, блакитний, синій, колір морської хвилі). Добре, якщо такі кольори і відтінки будуть домінувати в твоєму новорічному інтер'єрі.

Як прикрасити будинок на Новий 2013?
Колірна гамма і оформлення

Звичайно, барвистими кольору наступаючого року точно не назвеш, але є непоганий варіант: роблячи новорічний декор будинку, використовуй якомога більше синього або срібного дощику і гірлянд: такі кольори-металлики створять святкову атмосферу.

Також оживити інтер'єр можливо за допомогою невеликих, але яскравих новорічних іграшок або аксесуарів оранжевого, червоного або золотого кольорів.

Джунглі для Змії!

Як відомо, змії в природі живуть в основному тропічних широтах, а там - дуже багато зелені.


Тому якщо ти хочеш, щоб при зустрічі 2013 Змійка відчула себе майже, як вдома, тобі доведеться приготувати їй хороший прийом і прикрасити квартиру з урахуванням її смаків.

Буде добре, якщо в кімнаті, де буде стояти новорічний стіл, крім ялинки, будуть ще якісь справжні рослини. І чим більше, тим краще! У 2013 році також особливо актуально, щоб і сама ялинка була живою, а не штучною.

Якщо ж рослин в будинку немає, доведеться розщедритися купити квіти. Взимку, звичайно ж, це задоволення далеко не з дешевих, але на що тільки не підеш, щоб створити змійкою затишок.