Покликати в офіс або додому в цьому сезоні українцям обійдеться в середньому в 200 гривень. Точна вартість залежить від дня, міста і самого часу доби. Вже за пару годин до Нового року ціна від стандартної такси зросте в кілька разів, а от прослухати бій курантів у компанії дідуся і його онучки буде коштувати вже близько 1000 гривень. Про це інформують аналітики найбільшого в країні сайту безкоштовних оголошень, після дослідження пропозицій користувачів.

Український Дідусь Мороз обійдеться, як мінімум в 70 гривень

Найбільш низька ціна на Дідуся Мороза в компанії Снігурки, яка була озвучена в оголошеннях на сайті Slando, склала 70 гривень. У такому оголошенні йдеться: "У програму входять ігри, танці, хороводи. Прийдемо до вас у гості з 25.12.12 по 07.01.2013. Вартість від 70 до 450 гривень. Все залежить від дня, часу та тривалості". Дана пропозиція доступно харків'янам.

У Дніпропетровську, Одесі, Луганську, Донецьку, Запоріжжі та ряді інших великих міст, Дід Мороз з онучкою прийдуть привітати дорослих і дітей мінімум за 200 гривень.

За межами обласних центрів прайси трохи нижче.


Так, у Маріуполі сніжна парочка прийде в офіс або додому за 100 гривень. Але ця ціна діє лише до 26 грудня. Після цієї дати ціна зросте вже до 150 гривень, а самого 31 грудня вартість 15 хвилин поздоровлень складе вже 250 гривень.

Висока конкуренція в столиці змушує бажаючих заробити на Новий рік трохи стримати апетити. Так, у столиці ціни стартують від 100 гривень, але на таку суму можна отримати лише експрес-привітання для малюка. Розширена програма (Дід Мороз зі Снігуронькою будуть грати з дітками в сніжки, проведуть хороводи і подарують подарунки) коштувати буде вже від 350 гривень.

Креативні поздоровлення, як, наприклад, появи Дідуся Мороза через віконце в альпіністському спорядженні, коштувати буде близько 1000 гривень. За такою ціною свої послуги пропонує "дідусь-альпініст" з міста Миколаїв.

Для тих, хто хоче сам привітати своїх колег, друзів або дітей в образі Дідуся Мороза, може взяти костюм напрокат. Ціни на оренду складають - від 200 гривень на добу і будуть рости ближче до Нового Року.