семимильними кроками насуваються новорічні свята. Це чудова пора веселощів завжди знаменує початок нового року. Зовсім скоро настане, якому буде протегувати Чорна водяна Змія і щоб заслужити її прихильність потрібно знати якими способами "змійку" задобрювати.

Як зустріти рік Змії?
Особливості року Змії

Звичайно, в першу чергу потрібно знати, що Змія не любить шуму, суєти, великих відкритих просторів і різких змін. Так що зустріти цей краще в тихій домашній обстановці з рідними або близькими друзями. Дуже корисно якщо недалеко від місця проведення свята буде розташований якої-небудь водойма, на крайній випадок - басейн.

На самому видному місці новорічної ялинки краще розташувати фігурку змії, а саме деревце прикрасити срібним дощиком і різнокольоровими гірляндами, які будуть як би спускатися від верхівки до низу. Оскільки космічний елемент Змії - вогонь, не зайвим стане використання каміна або свічок, які створять атмосферу затишку і спокою в будинку.

Святковий стіл

змії не вегетаріанці, а значить, на святковому столі зовсім виразно повинні бути м'ясні та рибні страви.


Підійде запечений кролик з різними соусами, будь-яка риба, приготована на грилі або в духовці, навіть жаб'ячі лапки, якщо серед гостей буде кому їх оцінити. Салати, в складі яких є м'ясо, риба або яйця (і необов'язково курячі, можна і поекспериментувати) теж відмінне доповнення. Головне все прикрашати великою кількістю зелені, так як змійці "треба десь сховатися". А ще потрібно пам'ятати, мудра Змія для того що б уникнути стресового стану після прийому їжі, ніколи не вибирає видобуток не підходить їй за розміром. Так що в новорічну ніч краще не виснажувати себе надлишками кулінарних шедеврів.

Одяг в зміїному стилі