З чим ще як у дітей, так і у дорослих окрім ялинки і подарунків асоціюється Новий рік? Ну звичайно з приходом. А ось звідки він до нас приходить? Найчастіше його місцем проживання називають Північний полюс або Лапландію. Але сьогодні на питання де живе Дід Мороз, є більш-менш певну відповідь.

Де живе Дід Мороз?
Резиденція казкового Діда

Отже, резиденція нинішнього повелителя одного з найголовніших свят зими знаходиться на околиці міста Великий Устюг, а точніше на березі річки Сухоне в оточенні соснового бору. Його величезний і просторий дерев'яний будинок більше схожий на терем, а кожна кімната в ньому має своє призначення. Так, є окремі апартаменти для нарядів Дідуся (яких, якщо вірити чуткам у нього чимало), є для подарунків, які приходять з усіх куточків країни, а є й найбільша - кімната Бажань.


Тут, під дзвін чарівного дзвоника можна присісти і загадати бажання, яке здійсниться в новому році.

А де ж подарунки?

Про те, яке ж було бажання, Дід Мороз дізнається, коли ляже спати на своїй м'якій і великий перині, набитою травушкой-муравушка (щоб міцніше спалось і здоров'я трималося). До речі, а подушок у Дідуся цілих сім, на кожен день тижня своя: у понеділок - найменша, у неділю - найбільша з усіх. Але ось в якій кімнаті зберігаються подарунки - таємниця для всіх, лише Дід Мороз знає, де вона розташована і нікому більше її не знайти.

Подарунки до Нового Року