для багатьох людей - це найзагадковіше, чудове і чарівний час в році. З найбільшим нетерпінням ці дні чекають дітки, адже всі вони - вірять у чудеса, які відбуваються в передноворічні дні і в саму новорічну ніч. На свята, як відомо, прийнято дарувати подарунки. Зверни увагу: одним з кращих і незабутніх подарунків для малюка можуть стати квитки на цікаві та яскраві Новорічні вистави. А які саме - ми тобі підкажемо.

Куди повести малюка на ялинку? Огляд дитячих новорічних ялинок і уявлень в Києві напередодні Нового 2013-го Року. Частина 1

, починаючи з середини грудня і закінчуючи 15-ми числами січня, проходить дуже багато різних святкових вистав, шоу і казкових заходів для дітей. Це і пригоди героїв улюблених мультиків, шоу в цирку, численні Новорічні ялинки, а також безліч інших веселих спектаклів і заходів, які доставляють величезне задоволення діткам і здатні зробити новорічні свята - по-справжньому незабутніми.

Про квитки на ялиночку, до речі, мріє практично кожен малюк, адже проходять такі цікаві і чудові вистави, тим більше з подарунками, тільки один раз в році.

Щоб не засмутити чадо і не залишити його без відвідування новорічного спектаклю, подбай про його відвідуванні заздалегідь. Починати вибирати захід можна вже наприкінці осені або в перших числах грудня.

Користь новорічних вистав для дитини Потрапивши на шоу або спектакль, малюк вірить у все, що відбувається на сцені і розчиняється в театральному дійстві

Дитячі вистави на сцені театру або концертного залу - це унікальне місце, де створена загадкова особлива атмосфера казки.


Потрапивши на шоу або спектакль, малюк вірить у все, що відбувається на сцені і розчиняється в театральному дійстві.

І це прекрасно. Психологи впевнені, що уявлення, особливо новорічні, здатні позитивно впливати на психіку дитини "граючись". Дитина легко вливається в дію на сцені, постійно співпереживає героям, емоційно допомагає вершити їм добрі справи. Малюк наслідує міміці, рухам акторів, голосовим інтонацій. Внаслідок позитивного настрою, який з'являється під час вистави, діти легко засвоюють нові моделі поведінки, які гідні наслідування, а дії "поганих" героїв - сприймає адекватно ситуації.

Перегляд вистави чи казки розвиває мову дитини, насичуючи її емоційними і виразними відтінками; дитина легко запам'ятовує нові вирази і слова, при цьому в його свідомості формується своя граматична структура мови.

Крім того, на Новорічних уявленнях малюк ще й просто відпочиває! А саме цього ми і добивалися!