Запалення апендикса у дитини - досить часте явище. Але визначити це захворювання через складно помітних симптомів на ранніх етапах досить проблематично. Тому є сенс ознайомитися з тим, що таке апендицит у трирічної дитини.

Що за недуга? Апендицит у трирічної дитини

Апендицит буває гострим і хронічним. Гострий вимагає негайного втручання лікаря, а при хронічному запальні процеси в апендиксі протікають надто повільно і не мають майже ніяких симптомів. Обидва види зустрічаються дуже рідко, але таке все ж трапляється. При цьому характер захворювання у такого малюка буде дещо іншим. Якщо зазвичай при апендициті температура тіла дитини залишається нормальною, у дворічного малюка температура тіла підніметься до 39 ° С.


Можливі блювота і порушення стільця. Ситуація ускладнюється і тим, що малюк категорично проти того, щоб його оглядали.

Як визначити хворобу?

Малюкові буде важко пояснити, як саме в нього болить животик. Адже розповісти про те, що спочатку біль концентрується в центрі живота, тобто пупка, а потім плавно перетікає в праву сторону, він не зможе. У такому випадку дитина не захоче їжі, буде більше лежати і, можливо, долонькою буде торкатися до того місця, яке болить.

Якщо помітила подібні симптоми, які не дозволяй малюкові рухатися і різко вставати, сідати, повертатися. Хай полежить з доданим до хворого місця пакетом з льодом. Гарячого компресу при апендициті або хоча б його підозрі не можна прикладати ні в якому разі.