мова стає пов'язаної, вже добре розвинена моторика, він може передавати свої враження і думки, легко опановує умінням писати і читати. Однак у чада ще переважають елементи гри в діяльності, відсутня можливість довгого зосередження, самоконтролю і самокритики. Як же правильно виховувати таку дитину?

Який він - 8-річна дитина? Восьмирічні діти вже майже адаптовані до суспільства

У восьмирічних діток частота пульсу становить близько 95 ударів на хвилину. До восьмирічного віку у дитини остаточно сформується і структура тканини легенів. Саме тому після досягнення чадом восьми років у нього набагато рідше трапляються такі захворювання, як пневмонія, бронхіт, а також респіраторні інфекції.

підросте ще на 9-10 см. Збільшиться на 2,5 см і окружність грудної клітини . Ідеальна тривалість сну вночі залишається колишньою: 8-10 годин. Мама восьмирічну дитину вже може визначити, хто він - "сова" чи "жайворонок".

Виховання 8-річну дитину У 8 років дитина вже може закохатися ...

Буквально з першого дня старайся, щоб твоя дитина чітко дотримувався режиму дня. Тоді і в школі все буде ладиться і на відпочинок вистачить часу.

З правильним режимом дня чадо не буде перевтомлюватися, у нього буде міцне здоров'я.


Якщо ж діти постійно недосипають, мало гуляють на свіжому повітрі, нерегулярно їдять і до того ж ведуть малорухливий спосіб життя, то їх працездатність різко знижується, вони швидко втомлюються, часто скаржаться на головний біль, постійно хочуть спати.

треба правильно організувати його режим дня. Йдеться про забезпечення достатньої тривалості сну і регулярного прийому їжі, а також виділення певного часу для відпочинку, приготування уроків, прогулянок.

У режимі дня чада обов'язково передбачена допомога в домашніх справах. Дитину не можна усувати повністю від його повсякденних обов'язків під приводом сильної завантаженості в школі. Це негативно позначиться на подальшому формуванні характеру чада.

Між школою і домашніми заняттями у дитини обов'язково повинен бути перерва не менше 3 годин. Старайся, щоб більшу частину цього часу син чи донька провели на свіжому повітрі.

І тільки добре відпочивши після школи, дитина повинна взятися за домашні уроки, причому не пізніше ніж о 16 годині.