Хочеш ти цього чи ні, доведеться пережити щеплення дитини до року. Це вже майже стандартний перелік вакцин, який будуть вводити малюкові і подібні маленькі випробування переживають всі діти, тому відкинь страхи і дозволь лікарям захистити твоєї дитини від можливих неприємностей.
Захист від хвороб

Майже відразу після народження маляті вводять вакцину від БЦЖ і гепатиту В. Повторювати від гепатиту В потім доведеться ще в перший і другий місяць життя малюка, у випадку, якщо він входить до групи ризику. Далі, в 3-4 місяці, згідно з календарем щеплень, дитині будуть вводити вакцину від дифтерії, кашлюку, поліомієліту та правця. Ну і в рік дитині слід зробити щеплення від краснухи, кору та епідемічного паротиту. Зрозумій, що лікарі не будуть робити того, що не потрібно твоїй дитині. Адже в медицині не може бути формальних процедур, та й самі лікарі не зацікавлені в зайвих турботах. Тому цілком логічно зробити висновок, що щеплення твоїй дитині, щоб уникнути біди просто необхідні.

Своїми словами

Коли мамі повідомляють про те, що її маляті потрібне щеплення, вона збирає своє чадо в лікарню, згнітивши серце, переживає з малюком таку болючу для нього процедуру і йде додому, так толком і не зрозумівши від чого, власне, її малюка намагалися убезпечити.


Назвемо деякі хвороби, які дійсно можуть загрожувати твоїй дитині. Мама збирає своє чадо в лікарню, згнітивши сердцеІтак, Поліомієліт - вірус, який призводить до паралічу м'язів і може вражати будь-який орган, що для здоров'я і життя дитини може закінчитися дуже погано. Дифтерія - захворювання, яке вражає горло, майже перекриваючи надходження повітря в легені. Кір - хвороба, яка може спровокувати запалення мозку. Краснуха, захворювання, яке супроводжується висипанням по всьому тілу і високою температурою. При цьому може дивуватися головний мозок і нервова система людини. На щастя, всі ці хвороби сьогодні відносно рідко зустрічаються у малюків і навіть дорослих. Але організм немовляти ще зовсім слабкий, тому вакцинація - обов'язкова захід обережності.