У Лас-Вегасі на одній з виставок, присвяченій високим технологіям, компанія Panasonic представила широкій публіці телевізор, який став найбільшим у світі. Діагональ нової моделі сто п'ятдесят дюймів, що відповідає 381 сантиметру. Вона увійшла в лінійку Viera. Компанія не розкриває навіть приблизну вартість новинки, яка отримала назву "Life Screen".

Величезний телевізор від Panasonic

Нова РК-панель є 3D телевізором. Він відображає зображення з розмірами 4000 х 2000 пікселів. Такий апарат не зовсім підходить для домашнього використання, так як необхідну відстань для перегляду має становити не менше двадцяти метрів. Для комфортного зображення рекомендується скористатися спеціальними окулярами. Перевага моделі - значне зменшення витрат електроенергії. Крім цього, у новій моделі поліпшена реалістичність.

У Life Screen використовується система, в якій первісне тривимірне зображення для кожного ока розділяється по кадрам, а потім по черзі виводиться на екран з великою швидкістю.


За словами представників компанії, ними заплановано продати близько мільйона таких моделей.

Раніше одним з величезних у світі телевізором вважалася модель від компанії Sharp. Діагональ екрану становила 108 дюймів.

Телевізор від компанії Tecnovision

Також самим великим телевізором можна назвати модель компанії Tecnovision. У нього фантастично величезна діагональ - двісті п'ять дюймів. Незважаючи на те, що телевізор був представлений кілька років тому, його розміри досі вражають. І навіть при тому, як швидко розвиваються телекомунікаційні системи, він як і раніше залишається рекордсменом.

Досить важко уявити, але в 2007 році вартість самого величезного телевізора становила триста п'ятдесят тисяч євро. Тоді на ці гроші можна було купити непогану квартиру. А так як подібного гіганта неможливо було знайти, ціна була цілком адекватною.