Як правило, компанії, що займаються виробництвом стільникових телефонів, прагнуть випускати продукцію як можна меншого розміру, наділяючи її при цьому різноманітними функціями. Однак у деяких людей з цього питання існує власна думка.

Телефон, який вважається найбільшим у світі

Житель Китаю Тан виготовив телефон, який більше оригіналу в шістсот двадцять разів. Його висота сягає 90 сантиметрів, а вага - двадцять два кілограми. Трубка є абсолютною копією оригіналу і має всі функції мобільного телефону: можна відправляти смс, дзвонити, фотографувати, виходити в інтернет і т.д. Цікаво, що телефон може працювати тільки від мережі, так як батареї в ньому немає.

Коли до нього прийшла ідея розробки мобільного телефону таких габаритів, ніхто не повірив у те, що це можливо. І тільки батько Тана запропонував йому реалізувати задумку. Через півроку робіт найбільший телефон був представлений всьому світу.

Світовий рекордсмен серед телефонів

В даний час найбільшим телефоном у світі вважається апарат, виготовлений фірмою Samsung Mobile.


Роботи велися спільно компанією Cricket, це один з найбільших провайдерів в Америці. Вони випустили точну копію пристрої Samsung SCH-R450. Її довжина складає більше чотирьох з половиною метрів, а висота перевищує позначку в три метри. Телефон можна знайти в Чикаго. Особливість мобільного апарата полягає в тому, що він повністю копіює оригінал і надає можливість виходити в інтернет, відправляти текстові повідомлення, слухати музику, дзвонити. На презентації телефону присутній представник Книги рекордів Гіннеса, який і зареєстрував світовий рекорд.

Самих значних розмірів телефон у світі володіє висувною клавіатурою, mp3-плеєром, камерою, підтримує технологію Bluetooth, має кілька ігор і додатків.