Кожній людині буде цікаво дізнатися, який будинок є найбільшим у світі. Це Віндзорський замок в Англії, який вже шістдесяти років належить Єлизаветі II . Крім того, цій сім'ї належать інші знамениті маєтку - Букінгемський палац в Лондоні і палац Холіруд в Единбурзі.

Віндзорський замок

Площа самого величезного будинку становить майже сорок шість тисяч квадратних метрів. Протягом усієї своєї історії замок неодноразово ремонтувався, сьогодні в ньому тисячі кімнат. Віндзорський замок був зведений Вільгельмом Завойовником в одинадцятому столітті. Фортеця знаходиться в такому місці, яке практично ніколи не піддавалося загрозу вторгнення чужинців.

За всю багатовікову історію замку в ньому жили багато відомих людей, кожен з яких по-своєму змінював вигляд будівлі. При королеві Єлизаветі його зробили головним царським домом. Сюди сім'я приїжджає по вихідних .


Роботи з підтримання будинку в порядку здійснювалися регулярно, тому він завжди був у відмінному стані. Замок був зроблений з дерева, але згодом його обклали по периметру каменем.

Віндзорський замок доступний для групових відвідувань, що дозволяє кожному отримати незабутні враження про цей будинок.

Найбільший картковий будинок у світі

Американцеві Брайну Бергу знадобилося 44 дні на те, щоб з гральних карт скласти макет великого казино в китайському Макао. При спорудженні вдома не використовувався скотч і клей. Спорудження займає більше десяти метрів в довжину, три метри у висоту, його вага 272 кілограми . Для виготовлення моделі знадобилося 218 792 гральних карти, що відповідає 4051 колоді.

Цей картковий будинок за розмірами перевершив попереднє споруда, занесене в Книгу рекордів Гіннеса. Воно також було зведено Бергом у 17-річному віці.