Зростання кролика, який вважається найбільшим у світі - один метр двадцять сантиметрів. Його ім'я - Дарій Континентальний Гігант. Незважаючи на значні розміри, тварина все ще зростає. У день кролик з'їдає дванадцять морквин, шість яблук і дві капусти. Він дуже багато бігає. Таке поєднання їжі і вправ дає чудовий ефект. Господиня гігантського кролика вже виростила чотирьох величезних тварин цього виду, кожен з яких важив не менше десяти кілограм.

Книга рекордів Гіннеса не приймає заявки на найбільших тварин у світі, вважаючи, що власники просто перегодовують їх. Дарій претендує на роль рекордсмена, тому в нього будуть вимірювати зріст.

Ще один претендент на звання найбільшого кролика

Кролик Бенні з Великобританії претендує на роль рекордсмена і, швидше за все, отримає це звання .


Довжина тварини більше 85 сантиметрів, а в тиждень йому потрібно купити їжі майже на сто доларів. Щоб лягти, рухливому Бенні потрібно більше метра вільного простору. Сьогодні кролик живе у господарів, які забрали його до себе зовсім недавно. Колишні власники залишили його в розпліднику. Кролик Бенні дуже доброзичливий, лагідний, любить їсти брокколі, печиво, овочі.

Як ми бачимо, і люди, і тварини в рівній мірі здатні вразити нас своїми зовнішніми даними і величезними розмірами.