"Сайклінг" - це спеціальний комплекс спортивних вправ на велотренажері для тих, хто хоче розлучитися із зайвими кілограмами.

Але перш, ніж приступити до занять Сайкл, потрібно ознайомитися з його особливостями.

Сайкл з'явився порівняно недавно, увазі громадськості він був представлений в кінці ХХ століття, але відразу ж став надзвичайно популярний серед людей, що страждають зайвою вагою. Сайклінг являє собою один з видів аеробіки, яка завоювала любов і визнання всього людства минулого сторіччя. Комплекс вправ Сайкл дає колосальні навантаження на організм, тому він не тільки допомагає скинути зайву вагу, він позитивно впливає на групи м'язів, удосконалюючи тіло людини.

З велосипедної прогулянкою сайклінг порівняти не можна. Катання на свіжому повітрі, безсумнівно приємніше, але високий темп на вулицях міста тримати важко. А взимку велосипедний спорт взагалі в нашій країні неможливий. При цьому, різниця в навантаженнях досить відчутна.


За одну велосипедну прогулянку спалюється до 300 калорій, тоді як заняття Сайкл дає в два рази більший результат.

З домашнім велотренажером у Сайкл теж практично немає нічого спільного. Сайкл досить стійкий, дозволяє регулювати навантаження під час вправ. До того ж це масові вправи, вони проводяться в групах під наглядом професіоналів у закритих залах. Такі тренування мають і психологічний ефект - дивлячись на інших неможливо робити собі поблажки, людина змушена дотримуватися заданого для всіх темпу.

Тривалість тренування варіюється від 45 хвилин до години. Після перших занять можливі неприємні відчуття в тілі, але біль при регулярних тренуваннях швидко проходить, м'язи адаптуються до навантажень. Протипоказань до занять немає, крім певних медичних захворювань серцево-судинної системи, варикозне розширення вен, проблеми з суглобами. Для решти сайклінг - це успіх, самоповага, відмінний настрій і самопочуття.