Недарма вважається, що доглянуті гарні нігті, так само, як і гардероб, зачіска і взуття, роблять будь-яку жінку привабливою і чарівною. Доглянуті нігті є не тільки візитною карткою краси жінки, а й говорять про її успішності. Є такі жінки, які можуть спокійно здатися на людях без макіяжу, але нігті у них обов'язково будуть бездоганними.

Напевно ви помічали, що коли ви тримаєте в руці троянду або келих шампанського, жестикулюєте при розмові або підписуєте ділові папери , то погляди ваших співрозмовників мимоволі приковуються до ваших пальчикам і тому стан нігтів має бути ідеальним. До речі, напевно ви чули про таку найдавнішої науці - хіромантії, за допомогою якої обізнана людина, звернувши увагу на ваші руки і манікюр, зможе зрозуміти, який у вас характер і дізнатися багато корисної інформації. Можливо, ці знання знадобляться і вам.

Як визначити характер людини за формою нігтів

Оцінюючи манікюр своїх знайомих і друзів, між справою звертайте увагу на форму їх нігтів. Саме по їх формі можна розкрити характер та захоплення людини.

Лопатоподібні нігті

Якщо нігті у людини злегка нагадують форму лопати, то це говорить про те, що їхній власник наділений розумом і логічним мисленням, які ніколи не дозволять емоціям узяти верх над ним . Будьте впевнені, такі нігті говорять про те, що перед вами справжнісінький закоренілий матеріаліст. Для людей з такими нігтями основним джерелом інформації є їх власних досвід. Абсолютно марно закликати до почуттів людини з лопатообразнимі нігтями, краще озброїтися непохитною логікою. Якщо вам потрібно в чомусь його переконати, то найкраще буде чітко сказати: "Я знаю це ..." і навести якийсь приклад. Володарі таких нігтів є відмінними ремісниками, будь-яку справу, за яку вони беруться, завжди доводиться до досконалості.

Квадратні нігті

Жінка, що володіє квадратними нігтями, може банально розгубитися, якщо від неї буде потрібно проаналізувати свої емоції, почуття і мотиви вчинків . Для неї емоції і почуття є порожнім звуком, вони просто-напросто чужі і незрозумілі. Особистості з такими нігтями здатні розуміти тільки логіку, факти і спиратися на власний досвід.

Незграбні нігті

Кутаста або чотирикутна форма нігтів, як правило, спостерігається у людей, схильних до філософського світогляду . Такі люди володіють спокійним характером, проявляють себе вони звичайно в мистецтві і літературі.


Але також вони здатні вивчати і точні науки, так як люди з такими нігтями володіють чітким баченням логічних, точних і закономірних зв'язків, вони здатні їх безпомилково визначати. Однак незграбна форма нігтів також може говорити і про владному характері, про людину, яка прагнути до лідерства. Особистості з незграбними нігтями володіють умінням першими приймати вірні і швидкі рішення в нестандартних ситуаціях.

Конічні нігті

Конічні або загострені нігті говорять про схильність їх власника до прикладних і пластичним видам мистецтв, до живопису і т.д. Люди з такими нігтями фантазери і романтики, навколишню дійсність вони завжди прикрашають, так як є невиправними оптимістами. Вираз "бачить світ крізь рожеві окуляри" повністю характеризує людей з такими нігтями. Також вони є захоплюються від натурами, але здатними швидко остигати і перемикатися на новий об'єкт жадання. Володарі загострених нігтів завжди прагнуть бути незалежними, як у суспільстві, так і в особистих відносинах.

Жінки, що мають конічною формою нігтів, ніколи не зможуть жити в якихось режимних рамках , для них це здається "життям по чиїйсь волі". Вони всіма силами будуть боротися з будь-якими зазіханнями на їх особистий простір. Люди з такими нігтями володіють емоційною, експресивною натурою. Вони частіше за інших "вдаряються" в якусь релігію, в магію, захоплюються езотерикою і т.д.

Форма і розмір пальців

Не тільки нігті, але і пальці також можуть багато розповісти про людину, особливо слід звертати увагу на великі пальці людини, про яку ви хочете щось дізнатися. Так, наприклад, короткий великий палець говорить про емоційну, навіть інфантильною натурі , яка потребує "міцному плечі". Зате довгий палець з акуратним нігтем найчастіше належить проникливого, розумному і самодостатньої людини . Але такі особистості не здатні гідно оцінювати будь-які сюрпризи, вони органічно не переносять будь-яку позаштатну ситуацію. Найменша нестикування в планах у володаря таких пальців може викликати бурю негативних емоцій. Така поведінка зовсім не говорить про їх злий і черствою натурі, просто таким чином вони намагаються приховати свою розгубленість.

Як бачите, не тільки нігті, але і самі руки містять в собі багато цікавої інформації про людей. Володіючи цими знаннями, ви завжди будете знати про людину трохи більше, ніж інші.