Доглянуті і здорові руки з гарним манікюром здатні підвищити самооцінку кожної дівчини, роблять її більш красивою і елегантною. Тим не менш, постійна турбота про власних нігтях, про їх акуратному відрощування, безсумнівно, є трудомістким процесом. Тому, штучні нігті є подар ком для тих, хто мріє надати ідеальний вид своїм рукам . Більш красиві і довше тримаються на руках, ніж натуральні, штучні нігті в основному є модним аксесуаром, який додає стилю та елегантності загальному образу кожної дівчини.

Типи штучних нігтів

Штучні нігті бувають декількох типів - це нарощені акрилові чи гелеві, а також пластмасові накладні "кігтики". Однак, багатьом з юних дівчат всі ці види нігтів недоступні у зв'язку з високою ціною на процедуру, а деяким навіть просто не вистачає часу ходити по салонах. Що ж робити, якщо хочеться мати красиві, доглянуті руки, а з якихось причин відвідати майстра не представляється можливим? Вихід є завжди, не варто впадати у відчай. Отже, сьогодні ми вам розповімо про те, як за допомогою простих дій можна в домашніх умовах зробити штучні нігті з паперу. Так-так, саме з паперу, це не помилка. Повірте, у такого виду нейл-арту знайдуться свої юні шанувальниці, для яких процедура створення нігтів з паперу стане захоплюючим заняттям.

Інструменти для створення нігтів

Отже, нам необхідно підготувати всі інструменти, за допомогою яких ми будемо робити штучні нігті . Нам знадобитися:

  • папір;
  • олівець;
  • кусачки для манікюру;
  • паличка для зрушування кутикули;
  • звичайні ножиці для нарізки паперу;
  • прозорий лак для нігтів.

Покрокова інструкція для створення нігтів з паперу

Готуємо нігті.

Перш, ніж зробити штучні нігті, потрібно підготувати власні. Для цього за допомогою кусачок зрізаємо нігтьову пластину під корінь і підпилюємо, потім очищаємо її і кутикули від жиру і бруду про допомозі засоби для зняття лаку. Далі потрібно за допомогою палички для зрушування кутикули надати правильну форму вашому нігтя, для цього паличкою акуратно зрушуємо вгору кутикулу, яка наростає на нігтьову пластину.

Вимірюємо власні нігті і переносимо розміри на папір.


Кожен ніготь вимірюємо і прорисовуємо його на папері. Щоб не помилитися в розмірах, на папері найкраще малювати заготовки трохи більше, ніж ваші натуральні нігтьові пластини, тоді у вас буде можливість підкоригувати їх при накладанні. Ця частина процедури найважливіша, тому що якщо ви виріжете заготовки меншого розміру, вони будуть виглядати неакуратно і некрасиво, тому пам'ятайте про те, що краще сім разів відміряти і один раз відрізати, а не навпаки. На замітку: для того щоб зробити красиві штучні нігті, слід використовувати гарну якісну папір.

Вирізаємо штучні нігті.

Беремо маленькі гострі ножиці і акуратно по малюнку вирізаємо наші заготовки.

покриваємо власні нігті лаком.

Після того, як ви вирізали всі заготовки, слід приступати до покриття власних нігтів базовим шаром прозорого лаку. Якщо у вас немає такого лаку, то замість нього можна використовувати клей, який застосовується для приклеювання пластмасових кігтиків. На замітку: надлишки лаку (або клею) можна видалити за допомогою ватного тампона, змоченого в рідині для зняття лаку.

Накладаємо штучні нігті.

Відразу ж після нанесення лаку беремо паперові заготовки і приклеюємо їх кожну до потрібної нігтьової пластини. Чекати висихання лаку не потрібно, ви повинні приклеїти все до того, як лак почне підсихати і втратить свою здатність, що клеїть. Щоб нігті краще трималися, їх слід притиснути до нігтьової пластини на 10-15 секунд.

От і все, як бачите, зробити штучні нігті в домашніх умовах дуже просто. Підключайте фантазію, творіть і насолоджуйтеся отриманими результатами!