З кожним роком нарощування нігтів набуває все більшої популярності. Ця процедура стала справжньою знахідкою для тих дівчат, які не мають від природи здорових і міцних нігтів, а також нарощені нігті значно спрощують догляд за манікюром. Процедура нарощування гарантує елегантний манікюр, доглянуті руки і додає вишуканості в образ кожної сучасної жінки.

Однак ця косметична процедура доступна не всім зважаючи на її досить високу вартість або ж через елементарну відсутність часу. Як же бути, якщо часу або зайвих коштів немає, а нігті необхідно підтримувати в ідеальному стані? Вихід очевидний - вам необхідно навчитися нарощувати нігті вдома . Звичайно, на перший погляд вам може здатися, що це нереально, але насправді потрібно всього лише знати, як правильно взятися за процедуру. Природно, що спочатку потрібно ознайомитися зі спеціалізованою літературою, подивитися кілька відео-уроків, витратити час і сили. Але натомість ви купуєте масу переваг: по-перше, відчутно заощадите свій бюджет і, по-друге, перестанете залежати від вашого майстра .

Отже, сьогодні ми розповімо про ази, які допоможуть наростити нігті вдома.

Як нарощувати гелеві нігті

На сьогоднішній день гелеві нігті є найбільш популярними, тому що при нарощуванні використовуються натуральні або напівсинтетичні матеріали . Найчастіше основним складовим компонентом гелю є смола хвойних порід дерев. Гель володіє антибактеріальними властивостями, він безпечний для здоров'я і нарощені нігті мають природний вигляд. Жідкообразная форма цього матеріалу дозволяє під час нарощування додавати в самі нігті стрази, кольорову фольгу, бісер і т.д. Якщо ви проявите трохи фантазії, то зможете пишатися тим, що навчилися нарощувати нігті вдома .

Що стосується мінусів цього методу, то їх всього декілька: відносно висока ціна матеріалів і в разі поломки нігтя потрібно робити повторне нарощування. Також слід пам'ятати про те, що будь-яка процедура нарощування не може бути абсолютно безпечною . Іноді трапляються мікротравми нігтів, зараження грибком або іншою інфекцією, а при тривалій шкарпетці штучних нігтів є ймовірність розвитку дистрофії нігтів.

Отже, якщо вас не зупинили наші застереження, і ви твердо вирішили навчитися нарощувати нігті вдома, то для початку вам слід придбати наступні матеріали:

  • пилки різної зернистості,
  • форми для наращивания,
  • жидкость-дезинфектор,
  • праймер,
  • гель,
  • бондер,
  • кисти,
  • ультрафиолетовую лампу,
  • кисті для розпису,
  • акрилові фарби або лаки.

Процедура нарощування нігтів

Підрізаємо і підпилюємо нігті, але не до кінця. Для того щоб форма добре закріпилася, потрібно залишити 2-3 мм вільного краю нігтя .


Всю поверхню нігтьової пластини зашліфовивают, потім одягаємо форму і скріплюємо її кінці під нігтем.

Наносимо один шар гелю на середину свого нігтя і продовжуємо його на форму до тієї довжини, яку ви хочете отримати. Кладемо руку під лампу і чекаємо близько хвилини для закріплення. Потім наносимо другий шар гелю, не доводячи його до кутикули на 1-2 мм. Знову кладемо просушитися. Акуратно знімаємо форму для нарощування і надаємо потрібну форму нігтю за допомогою пилки.

Набираємо на пензель трохи більше гелю, наносимо його на середину нігтя і розподіляємо так, щоб по центру утворився невеликий горбок. Потім просушують під лампою кілька секунд долонею вгору і перевертаємо в звичайне положення, сушимо хвилину.

За допомогою пилки надаємо нігтям остаточну форму. Далі наносимо останній, самий тонкий шар гелю і просушують його під лампою. От і все, нігті готові!

Корекція нігтів

Напевно ви знаєте, що нарощені нігті вимагають корекції раз на три тижні . Якщо її не робити, то ваш красивий і акуратний манікюр вже через місяць перетвориться на безформні, відросло і неакуратні нігті. Тому потрібно стежити за своїми нігтями і вчасно робити корекцію.

Отже, процедура корекції здійснюється в кілька етапів. Спочатку потрібно за допомогою лопатки акуратно зрушити вгору кутикулу. Далі грубої пилою видалити приблизно половину старого гелю. Потім ніготь, який отрос у кутикули, слід запив для кращого зчеплення зі свіжим гелем. Після цього кожен ніготь потрібно по черзі обробити дезинфектором, праймером і Бондер, потім помістити їх під УФ-лампу .

Наступний етап - це накладання гелю . Для досягнення найкращого результату слід накладати на ніготь по 2-3 шари, кожен підсушуючи під лампою протягом хвилини. Перший шар повинен бути самим тоненьким, а другий і третій слід накладати товстіший. Після досягнення потрібної товщини липкий шар гелю знімаємо ватним тампоном, змоченим в ацетоні. І завершальний етап - це підпилювання нігтя для надання потрібної форми .

Зняття штучних нігтів

У кожного може виникнути необхідність зняття нарощених нігтів. Цю процедуру також можна провести вдома. Вона не складає ніяких труднощів, головне, не намагайтеся зняти штучні нігті щипцями, ножицями або іншими гострими предметами . Таким чином ви тільки пошкодите ваші нігті. Зняти гелеві нігті можна набагато простіше, для цього потрібно взяти саму грубу пилку і спиляти весь гель до свого нігтя . Хоч такий спосіб і займе якийсь час, але сам ніготь не пошкодиться.