Наше життя повне дуже цікавими і змістовними сюжетами. За століття люди придбали безліч найрізноманітніших особливостей і звичок, тому сьогодні складно уявити собі людину, який не мав би якоюсь своєю відмінною риси. А також, напевно, складно знайти того, хто не був би присвячений в яку-небудь цікаву особливість. Хоча багато хто напевно чули про таку особливість, як відрощування нігтя на мізинці. А ви знаєте, навіщо люди це роблять? З якою метою вони відрощують ніготь саме на мізинці? Ось-ось, багато насправді і не знають, для чого це робиться, але ж це найцікавіша особливість з багатовіковою історією, про яку ми вам сьогодні розповімо.

Ніготь на мізинці - необхідність чи привілей

Виявляється, існує безліч причин, по яких багато людей носять довгі нігті на мізинцях.

Отже, почнемо з традицією, що з'явилася на Заході . За часів розгульного розповсюдження наркотиків дилери та наркомани постійно потребували предметі, який дозволяв би відміряти дозу кокаїну. В якийсь певний момент таким предметом став ніготь на мізинці. Доза "чарівного порошку" відміряла нігтем, і багато хто вважав це зручним, адже цей інструмент завжди був при них. До речі з часом в сленгу гостро потребують навіть з'явилася міра ваги кокаїну, яка так і називалася "nail", що в перекладі з англійської означає "ніготь".

Як відомо, в епоху французької буржуазії існував негласний, але неухильно здійсненний, масштабний і дуже детальний етикет поведінки аристократії.


Згідно з цим етикету при бажанні зайти до кого-небудь в гості було прийнято не стукати у двері, а потихеньку шкребти нігтем . Саме з цією метою французи і відрощували собі "кіготь" на мізинці.

Наступна традиція, за якою відрощували нігті з цілком зрозумілих причин, почалася в 18 столітті. Справа в тому, що в ті часи, природно, ніякого інтернету і телефону не було, тому листування здійснювалася за допомогою простих паперових листів. Багатьом чоловікам щодня доводилося обробляти безліч листів від своїх коханих, друзів або ж ділових партнерів. Тому, щоб було зручніше і швидше, конверти розкривалися отращенним нігтем.

Довгим нігтем також володіли карткові шулери або як їх називали "катали", їм він потрібен був для того , щоб непомітно провертати свої трюки . Раніше карткові ігри мали дуже велику популярність у всіх шарах суспільства. Багато дітей росли, спостерігаючи за цими іграми, і намагалися наслідувати талановитим шулерам. Як бачите, зараз карти не мають тієї популярності, але традиція все ж подекуди залишилася.

Ми вам перерахували найпоширеніші причини минулих століть, через які багато ходили з довгими нігтями на мізинцях. На сьогоднішній день подовжений ніготь у чоловіка викликає подив, і пояснити причину такої особливості досить складно . Напевно ці люди володіють якимись своїми переконаннями і вважають, що в цьому їх оригінальність.