У кожній країні є найбільші міста. Своє звання вони отримують за різними критеріями. Канада не є винятком.

Найбільше місто Канади

Найбільшим містом в Канаді вважається Торонто. Це місце, де прямо з води ростуть дерева - так його охрестили місцеві індіанці. Спочатку жодного міста зовсім не існувало. Була місцевість з нечіткими межами, розташована недалеко від озера Онтаріо. Це було в сімнадцятому столітті. Вісімнадцяте сторіччя можна назвати перехідним етапом у створенні Торонто. У 1793 році губернатор Джон Симко вибрав його в якості столиці Верхньої Канади. Місто отримало свою першу назву - Йорк. Тільки в 1834 році він був перейменований в Торонто.

Який він - найбільше місто Канади

Вся ділове життя міста зосереджена у головній його частині - Даунтаун. На території прямокутної форми розташовані штаб-квартири багатьох відомих канадських корпорацій, насамперед, банків. Витончені і красиві хмарочоси були побудовані зовсім недавно, проте всю цю територію вже встигли охрестити - "серце банків".

Головна визначна пам'ятка міста - Сі-Ен-Тауер. До 2007 року пам'ятку вважалася найвищою будівлею в світі. Для любителів екстриму пропонується тест на сміливість. На висоті більше трьохсот п'ятдесяти метрів зі страховкою можна прогулятися по неогороджених карнизу, ширина якого всього півтора метра. Охочих спробувати свої сили виявилося досить багато.

Королівський музей Онтаріо в Канаді - оригінальне будівля, яка поділено на дві половини кристалом, як би впав з неба. Тут зберігається шість мільйонів примірників, найпопулярніші з них - динозаври. Особливою популярністю користуються галереї, в яких представлені предмети, що розповідають про історію Канади.

У місті є власний старовинний замок . Він був зведений в дев'ятнадцятому столітті для Генрі Пеллата. Багатий фінансовий магнат подарував його своїй дружині, проте незабаром замок забрали за борги сірка. Довгий час замок не був затребуваний. Тільки через багато років його відновили і тепер це популярне місце для екскурсій. У замку дев'яносто дев'ять кімнат, де можна побачити величезну колекцію меблів та інтер'єру, старовинної зброї.
У найбільшому місті Канади є власний Діснейленд . Це гігантський парк атракціонів, в якому є все для розваг - високі американські гірки, водяні гірки з завитками і хмарами бризок, річки з водоспадами, де можна поплавати на спеціальних човнах, печера, яка сповнена жахливими чудовиськами і страшними драконами, швидкісні автомобільні гонки. І звичайно, ігрові автомати, дельфіни в аквапарку і багато іншого.

Характеристики Торонто

Найбільший місто Канади - це адміністративний центр Онтаріо. Чисельність населення - більше двох з половиною мільйонів жителів, площа - шістсот тридцять квадратних кілометрів.


Торонто вважається одним з найбільших багатонаціональних центрів світу. Останній перепис показала, що майже половина жителів народилася за межами Канади. В основному це вихідці з Китаю, Індії, Італії, Росії та України. Близьке розташування озера впливає на клімат, навіть влітку тут досить волого. Середня температура взимку - 4 градуси, влітку - 20-22 градуси.

У місті є власний метрополітен, який складається з чотирьох ліній. Він пов'язує центр міста з віддаленими густонаселеними районами. Трамваї курсують в основному в центральній частині. Добре розвинені автобусні маршрути, є власний аеропорт.

У найбільшому місті Канади завжди є, на що подивитися. Одна з визначних пам'яток - критий стадіон, які має унікальну розсувний дах. Окремо варто сказати про РАТН - підземний опалювальний місто. Багато хмарочоси йдуть на кілька поверхів вниз, як правило, в них розташовуються ресторани, кафе, магазини, офіси та ін. Всі вони об'єднані між собою станціями метрополітену, а також підземними проходами.

Великі міста Канади

До числа найбільших міст Канади можна віднести ще кілька населених пунктів. Один з них - Ванкувер . Він розташований недалеко від кордону з США на березі затоки Баррард. Це третє місто країни за чисельністю населення, тут проживає 955 000 осіб . У складі населення переважають англо-канадці. Теплий клімат, приємне поєднання приморських і гірських ландшафтів, комфортні умови проживання сприяють приїзду величезної кількості іммігрантів.

Ванкувер - важливий порт Канади, комерційний і культурний центр Тихоокеанського узбережжя. Міжнародний характер населеного пункту проявляється в різних культурах і традиціях. Круглий рік тут проходять різні заходи.

Особливість Ванкувера - дивовижна природа та чисте морське повітря. Місто оточене лісами і горами, тому найпопулярніші екскурсії та туристичні маршрути мають пряме відношення до природи. Взимку тут катаються на лижах і сноубордах. У місті безліч будівель 19, початку 20 століть. Сучасні квартали дивним чином поєднуються з пляжами і парками.

Найбільший промисловий центр і населений пункт Канади - Монреаль . У місті проживає більше трьох мільйонів чоловік. Його історія почалася з невеликого індіанського поселення біля підніжжя гори. Три з половиною століття потому село перетворилося на найбільший промисловий порт і центр торгівлі Канади, сцену для проведення фестивалів, шоу, місто з величезною кількістю барів, ресторанів і дискотек. Монреаль - найстаріший населений пункт Канади, в якому збереглася величезна кількість історичних пам'яток і будівель старовинної архітектури.