Кожна матуся хоч раз замислювалася, як одягнути дитину в спеку. Особливо гостро стоїть це питання зараз, на початку літа, коли погода мінлива, спеку раптом змінює прохолода. Отже, давай розберемося, як одягнути дитину в спеку і відповідно підготуємо літній гардероб крихти до трьох місяців тепла. Пропонуємо всього 7 правил, як одягнути дитину в спеку.

1. Тканини натуральні
Коли дитина потіє, складки і шви одягу починають натирати, тому дуже важливо одягнути дитину так, щоб він не пітнів. Тому, перш за все, зверни увагу на тканину. Це мають бути натуральні бавовняні тканини, це може бути, ситець, батист, тонкий трикотаж або шерсть, якщо мова йде про штанцях або кофті.
2. Одяг повинен бути вільна
Якщо одяг на дитину вільна, а не впритул, це забезпечує циркуляцію повітря і ефективне охолодження. І навіть якщо малюк буде бігати, він не спітніє сильно і не спариться.
3. Світлі відтінки
Щоб дитині було менш спекотно, вибирай одяг на літо світлих відтінків, яка менше притягує сонце.4. Обов'язковий елемент - головний убір
Навіть якщо ви ходите гуляти лише вранці та ввечері, все одно краще на голову дитини одягати кепку, особливо коли малюк знаходиться на пригріві. І кепка теж повинна бути з натуральної тканини, щоб голова не потіла.
5. Не надто відкрита
Одягати дитину в спеку варто в легкий одяг типу шорти, футболка, сарафан, туніка. Однак одяг не повинен бути занадто відкритою, особливо якщо дитина маленька, тому що існує ризик, що крихітка отримає сонячні опіки, навіть якщо не буде перебувати тривалий час на сонці. Пам'ятай, отримати сонячний опік можна і в тіні.
6. Підгузник
А от від одноразового підгузника в період спеки варто відмовитися. Краще захопити з собою парочку змінною одягу. Так ти врятуєш дитину від потнички і роздратування на шкірі.
7. Щось тепле
І хоча на дворі літо, легку кофтинку або джинсову курточку все-таки варто брати з собою. По-перше, може літній дощ налетіти, а по-друге, якщо дитина награється і спітніє, кофта буде як не можна до речі.