Як стверджують астрологи (і доводить практика) - фази Місяця надають досить сильний вплив на організм людини, його психоемоційний та фізичний стан. Під "місячним прицілом" перебувають і всі зовнішні складові людської оболонки - нігті, шкіра, волосся.

Достеменно відомо, що ріст волосся в значній мірі залежить від того, в якому періоді перебувала Місяць у момент підстригання шевелюри. Крім того, місячне вплив поширюється і на інші якісні характеристики волосся - густоту, пишність, яскравість кольору. Вважається, що неправильно підібране час для перукарень процедур провокує випадання волосся, їх витончення, утворення лупи.

Звичайно ж, ідеальна стрижка в чому залежить від професіоналізму перукаря, якому жінка "довіряє" свою голову. Але навіть найгеніальніший і висококваліфікований фахівець не в змозі здолати закони, які диктуються природою.

Тому, щоб результат від стрижки був максимально ефективним, багато жінок намагаються призначати перукарські процедури на ті дні, в які Місяць знаходиться в найсприятливішому настрої.

"Місячні" правила для стрижки й догляду за волоссям полягають в наступному:

  1. Найбільш відповідний час - повний місяць, особливо коли Місяць знаходиться в знаку Лева (волосся зберігають густоту) або Діви (волосся швидко відростають).


    Також це зодіакальне поєднання призводить до сприятливого результату в періоди молодика або убування Місяця.

  2. Непоганий результат спостерігається в ті дні, коли Місяць знаходиться у фазі молодика. Волосся, підстрижені в даний період, зберігають здоров'я і швидко відростають. Виняток становить розташування Місяця в момент молодика в знаках Рака або Риб.
  3. Не рекомендується підстригати волосся при спадною Місяці, за винятком її розташування в цей період в знаках Діви або Лева. Волосся хоч і збережуть здоровий стан, але відростати будуть дуже повільно.
  4. Найнесприятливіші дні - знаходження Місяця в Рибах або в Раку. У даний період волосся практично позбавлені захисту, тому не варто ще більше травмувати їх стан. Багато людей в такі дні намагаються якомога рідше доторкатися до волосся, і навіть відмовляються від їх миття.