Усім, особливо представницям прекрасної половини людства, хочеться завжди залишатися привабливими, ну а один з найважливіших критеріїв даного показника - молодість шкіри. На жаль, наша шкіра більш схильна фізіологічним змінам. Перші ознаки старіння епідермісу можуть з'явитися навіть у двадцять років, і тоді приховувати свій паспортний вік не вже сенсу.

На щастя, якщо ви належите до тих людей, які ще збираються відвоювати у природи молоді роки, і налаштовані на постійну боротьбу з ознаками старіння, є безліч способів здійснити ці задуми. В даній статті мова піде про популярний вітамінних препаратів "Аевіт", який містить в собі вітаміни краси - А і Е. Але, перш ніж, перейти до головного, необхідно зрозуміти основний принцип антивікової програми по догляду за шкірою. Її критерії - систематичність (стежити за собою потрібно завжди) і комплексний підхід (приділяйте увагу не тільки шкірі, але й станом здоров'я в цілому).

Користь препарату "Аевіт" для шкіри

Як вже було сказано вище, до вітамінів краси відносять вітаміни А і Е. Їх дефіцит згубно позначається на всьому організмі, але найбільше страждає саме шкіра. Вона набуває землистий негарний відтінок, стає сухою або пористої. Можуть загостритися дерматологічні захворювання, а разом з ними і цілий другий букет неприємностей, не кажучи вже про можливі комплексах з цього приводу. Аевіт повною мірою здатний заповнити недостачу даних вітамінів в організмі, якщо їх не можна отримати з раціону або з якоїсь причини вони погано засвоюються. У цьому і полягає основна користь препарату "Аевіт".

Вітамін А (медична назва - ретинол), що входить до складу "Аевіт", корисний насамперед тим, що лікує шкіру як би зсередини, допомагаючи їй відновитися за рахунок нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту , що покращує обмін речовин і, як результат, корисні елементи засвоюються в більшій кількості. Крім шкіри, вітамін А піклується також про здоров'я вашого зору. Тому "Аевіт" доречний і для профілактики очних захворювань.


У природному вигляді цей вітамін потрапляє в організм з вживанням червоних овочів і фруктів, абрикосів, вершкового масла, яєць. У великій кількості він міститься в молочних продуктах, моркви і печінки багатьох різновидів морської риби.

Вітамін Е відіграє в долі шкіри також важливу роль. Коли його недостатньо в раціоні, багато вітамінів, у тому числі і вітамін А, не засвоюються взагалі. Ось чому "Аевіт" містить в собі два взаємовигідних компонента, що ідеально доповнюють один одного. В необхідній кількості вітамін Е знаходиться в рослинних оліях (соняшникова, оливкова, лляна і так далі).

Враховуючи, що раціон сучасної людини залишає бажати кращого на увазі того, що багато хто просто не дбають про те, щоб в ньому були присутні всі важливі елементи і вітаміни, прийом "Аевіт" стає обгрунтованим практично для кожного. Якщо ж ви не належите до числа таких людей і стежте за харчуванням, приймати "Аевіт" можна все одно, але робити це варто тільки тоді, коли його потреба очевидна - при погіршенні стану шкіри, прояві дерматологічних захворювань, особливо вугрової висипки або гнійників.

Крім заповнення дефіциту вітамінів А і Е, даний препарат надає на шкіру і антиоксидантну дію. Шкіра "звільняється" від вільних радикалів і починає в переносному сенсі слова світитися зсередини.

Прийом препарату "Аевіт" для профілактики та контролю здорового стану шкіри повинен здійснюватися не рідше ніж раз на сезон. Постійний прийом може вирішити тільки лікар. Дозування - одна/дві капсули на день протягом одного/двох місяців. Після чого робиться перерва на стільки ж днів, скільки тривав сам прийом.

У рідкісних випадках можлива алергічна реакція на "Аевіт", що пов'язано з індивідуальною непереносимістю високого вмісту одного або двох вітамінів, що входять до його складу. У цьому випадку, дані вітаміни краще компенсувати природним шляхом, з продуктів харчування. Для шкіри не буде ніякої різниці в тому, звідки вони надходять.