Коли в будинку є маленька дитина, здається, що все обертається навколо його сну - і всі будуть давати тобі поради з безпеки дитини під час сну і про те, як зробити так, щоб малюк спав більше. Але багато з цих "мудрих порад" насправді невірні, в тому числі ці сім популярних міфів про дитячому сні.

7 міфів про дитячий сон розвінчані

Міф № 1. Ти ніколи не повинна будити сплячу дитину

Правда: Ти, напевно, вже чула це тисячу разів, але не вір цьому. У перші кілька тижнів твоя дитина повинна їсти часто - кожні два-три години. "Так що можуть бути випадки, коли тобі треба буде м'яко розбудити його для годування", - каже Таня Ремер Альтман, доктор медичних наук. І це важливо, щоб малюк набирав здорову вагу. Але як тільки новонароджений відновить свою масу тіла при народженні, ти можеш дозволити йому спати вночі стільки, скільки він захоче, не розбудивши його для годування.


Просто раніше годуй його часто протягом дня.

Міф № 2. Бампери на ліжечку можуть захистити дитину

Правда: здається, що бампери на дитячому ліжечку захистять малюка від ударів і ударів, але насправді вони можуть бути навіть небезпечні, оскільки вони, як і будь-які інші об'ємні постільні приналежності (ковдри і подушки) представляють ризик задухи. "Я ніколи не бачила дитину, яка б серйозно пошкодив собі голову, вдарившись нею о-пліч ліжечка," - говорить Альтман. "А в бамперах немовлята можуть заплутатися." Тому краще тримайте бампери подалі від дитячого ліжечка.