Якщо ти задумалась про усиновлення малюка, спочатку уважно проаналізуй свої бажання і спонукання, головне - не поспішай в цьому важливому рішенні. Тобі важливо визначити, що тобою рухає і в якій мірі. Не думай, що шляхом усиновлення ти зможеш вирішити свої власні матеріальні або психологічні проблеми. Поговоримо далі про міфи, які пов'язані з усиновленням дітей.
Міф №1: Приймальний дитина допоможе врятувати сім'ю від розлучення

Приймальний дитина допоможе врятувати сім'ю від розлучення

Якщо спільне життя з твоїм обранцем вже дала тріщину, від такого навантаження сім'я може взагалі розлетітися на дрібні шматки. Запам'ятай: приймальний крихта сам потребує підтримки і допомоги, він точно не може ніяк зміцнити твою розпадається сім'ю. Зрозумій, що разом з малюком в твою сім'ю прийдуть не тільки щастя, радість, сміх і посмішки, а й клопоти, тривоги, проблеми, фізична, матеріальна і моральна навантаження.


Для усиновлення ж потрібна тепла сімейна атмосфера.

Міф №2: Новий малюк замінить загиблого

Якщо, їм потрібно пережити втрату. Іншими словами прийомний син чи донька не зможуть ні частково, ні зовсім замінити когось або повторити кого-небудь. Запам'ятай: прийомна дитина - це зовсім інший, новий дитина в сім'ї.

Новий малюк замінить загиблого

Усиновлення буде позитивним, якщо мама і тато готові любити приймального малюка таким, яким він є, з усіма його перевагами і недоліками, якщо не будуть порівнювати приймального малюка з іншими дітками (наприклад, загиблим дитиною або дітками знайомих). Важливо сприймати приймального крихту як унікальну і самостійну особистість.