А все тому, що завагітніла відразу дев'ятірню. І це після того, як нещодавно народила трійню! Мамі-героїні 32 роки. І вона скоро увійде в історію медицини і науки, як жінка, яка народила дев'ять діток менш ніж через 12 місяців після трійні. Так, лікарі вже прогнозують, що у Перез повинні народитися шість дівчаток і троє хлопчиків.

Такий матері-героїні світ ще не бачив!

Поява малюків на світ заплановано шляхом проведення операції кесаревого розтину. Лікарі сьогодні активно спостерігають Карлу і припускають, що вона змогла завагітніти дев'ятірню через пару тижнів після того, як народила Даніелу, Кассандру і Бернардо. Тоді ці троє малюків також з'явилися на світ шляхом операції кесаревого розтину.

Варто також відзначити, що крім цих трьох дітей, у Карли також є ще й старший син, 4-річний Брауліо.


І він, і трійнята були зачаті природним шляхом. А ось причиною багатоплідної вагітності дев'ятірню вже є екстракорпоральне запліднення. А все тому, що Карла проходила курс лікування від безпліддя.

Сьогодні мама-героїня поки ще не думає про імена своїх майбутніх діток. А все тому, що Карла дуже забобонна, - кажуть лікарі.

До речі, мер міста Вілья де Артеага, де проживає чудо-сімейство, уже пообіцяв допомогти Карлі, її чоловікові та дітям з оплатою медичних послуг.

Якщо пологи Карли пройдуть вдало і всі дітки залишаться живими, то це буде перше на планеті народження дев'ятірню.

Побажаємо цій сім'ї терпіння і удачі!