Напередодні Дня Знань у всіх турботливих батьків сила-силенна роботи - купити дитині шкільну та спортивну форму, канцтовари, рюкзак та інші дрібниці, які так необхідні в школі. У скільки ж обійдеться мамам і татам весь цей шкільний набір в новому навчальному році 2013-2014? Давай порахуємо разом.

Шкільний калькулятор: скільки коштує зібрати учня до школи?

Так, нещодавно, дослідницька компанія GFK вирішила провести дослідження, яке було присвячене підготовці дітей до 1 вересня. З'ясувалося, що на всі шкільні покупки близько 60% жителів країни мають намір виділити від 700 гривень до 2 тисяч.


Найбільш витратною частиною витрат батьки назвали придбання шкільної взуття та одягу.

Також велика частина українців (66,9%) зізналася, що планують витратити на шкільні дрібниці більше, ніж торік. А ось скоротити свої шкільні витрати розраховують тільки 7% українських батьків.

Де ж будуть здійснювати покупки мами і тата школярів? Виявилося, що найпопулярнішими місцями для таких покупок в нашій країні є спеціальні шкільні базари. Їх обрали близько 56% опитаних. У торгових центрах зробити покупки готові близько 50% мам і тат. Близько 20% збираються робити закупівлі канцтоварів - в Інтернет-магазинах.